Müge Anlı’ya katılan genç kadın yardım istedi: Kocam dediğim sevgilim, annemle kaçtı

ATV’de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında dudak uçuklatan bir olay yaşandı. 18 yaşındaki Nehir, canlı yayında “Erkek arkadaşım ve annem kaçtı” diyerek isyan etti.

“SENİN VERMEDİĞİNİ ANNEN VERDİ”

Bir süredir Selahattin’e aşık olduğunu ve resmi nikahı olmadığı bu ilişkiden bir bebekleri olduğunu söyleyen Nehir, “24 yaşındaki sevgilim 40 yaşındaki kız arkadaşımla kaçtı. – yaşındaki anneme hakaret edip hakaret etti. Kaçtıktan sonra bana gönderdiği mesajlarda ‘Biz birbirimizi sevdik, senin bana vermediğin ilgiyi annen bana verdi. Sen onun çivisisin’ dedi. “Sen orada bile olamazsın. Annen kaçmamızı istedi, biz mutluyuz. Allah mutluluğumuzu bozmasın” dedi hayretle. 1 yaşında bir bebeği olduğunu söyleyen Nehir, anne ve sevgilisinin kaçarken biriktirdiği 2 adet burgu bilekliği ve 11 bin TL’yi aldığını iddia etti.

Müge Anlı'nın yanına katılan genç kadın yardım istedi: Kocam dediğim sevgilim annemle birlikte kaçtı

MÜGE ANLI ŞAŞIRDI

TikTok’ta kaçan anne ile sevgilisinin öpüştüğü videoyu görünce sinirlenen Müge Anlı, “Vay be devenin nalları. Bana izlettiklerinde inanmadım, öyle sandım” dedi. Nehir. Filtrelerle kendini o kadar güzel göstermiş ki tanıyamadım. Bu nitelikli dolandırıcılıktır.”

Müge Anlı'nın yanına katılan genç kadın yardım istedi: Kocam dediğim sevgilim annemle birlikte kaçtı

Kayınvalidesiyle birlikte kaçan adam: Ona yardım ettim

Canlı yayına bağlanan Selahattin, “Ne o beni mutlu edebildi, ne de ben onu. Ben kaçmadım, sadece ona yardım ettim. TikTok’taki videolar normal. Şirin hep bu şekilde videolar yapıyordu. Ben de ona yardım ettim.” Ben de sıcakkanlı biriyim.Onu Adana’ya götürüp bıraktım.O videolar ‘Uzun zaman önce gitti, Nehir bunları da biliyor’ deyince Müge Anlı sinirlendi ve ‘Yapma’ diyerek sitem etti. Senin sıcaklığın yüzünden başlamayın. Bu kadınla mı kaçtın kardeşim? Bir şey yapıyorsan genç bir adam gibi onun arkasında dur.”

1711029914 417 Muge Anliya katilan genc kadin yardim istedi Kocam dedigim sevgilim

Müge Anlı Televizyonu 3. Sayfa Magazin Hayat Haberleri

Yorum yapın