Müge Anlı’daki tepkileriyle tanınan Zeynep Ergül cezaevinden tahliye oldu! İşte son görüntüsü

19 yaşındaki kayıp kızını bulmak için ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert baskılarından çıkan Zeynep Ergül, tepkileri ve anlattıklarıyla kısa sürede sosyal medya gündem olarak fenomen hale geldi. Programdaki görüntülerine yapılan binlerce video Ergül, yıllar sonra ortaya çıktı.

Zeynep Ergül’ün kayıp kızıyla ilgili gerçekleri öğrenmek için çıktığı yayında daha önce işlenen bir cinayet ortaya çıktı. Cinayetin biçimlerinden biri olduğu öğrenilen Ergül, tutuklanarak cezaevine gönderilmişti. Tam 25 ay boyunca hapishanede kalan Ergül, tahliye edildi.

Müge Anlı'daki tepkileriyle viral olan Zeynep Ergül cezaevinden tahliye edildikten sonra TikTok videosu çekildi

Ergül’ün cezaevinden çıktıktan sonra 24 Kasım’da çektiği bir TikTok videosu sosyal gündem oldu. Değişimiyle dikkat çekici Ergül, videoda hem Öğretmenler Günü’nü gözlemledi hem bir mani okuyor. Ergül’ün TikTok’ta yayınlanan videosu kısa süreli sosyal medya gündem sonuçları onlarca kullanıcı tarafından da paylaşıldı.

Müge Anlı'daki tepkileriyle kullananlar Zeynep Ergül hapishaneden tahliye oldu!  İşte son görüntüsü

Programa katılan kızı, Zeynep Ergül’ün engelli raporu aldığı, dilencilik yaptığın, sürekli yalan söylediğini ve kendisine kötü davrandığını bu yönleriyle de annesi ile istemediğini belirterek eve gitmek istemediğini söyledi. Zeynep Ergül, gırtlak kanseri, görme engeli, duyma engeli gibi birçok kişinin sahip olduğunu hatta canlı yayında yürüyüşünü değiştirerek bayılma lideri dahi çıkıyor.

Müge Anlı'daki tepkileriyle viral olan Zeynep Ergül cezaevinden tahliye edildikten sonra TikTok videosu çekildi

Ecem Altan

Magazin Haberleri

Yorum yapın