Müge Anlı’da yüzlerce kişiyi dolandırarak 50 milyon TL ile estetik yaptıran şahsın son hali şaşırttı

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert görünen bir dolandırıcılık olaylaşmaya başlıyor. Tuba adındaki kadın, evlilik vaadiyle kandırdığını iddia ediyor Mustafa İnce’nin satın alma için canlı yayına. Tuba Hanım’ın kullandığı bir programa başvurarak aynı kişi tarafından mağdur edilmiş olduklarını söylemiştim.

Bu yayının içinde bulunan kişiler arasında, Mustafa İnce tarafından dolandırıldıklarını iddia etmiştim. Mustafa’nın eşi Melek de yayına bağlanmıştı, olsa da evlilik davalarının sürdüğünü, eşinin sevgilisi Ece’yle bu işi ve evli 6 yıldır eve gelmemişti.

Müge Anlı'da

Mustafa İnce’nin mağdur olduğu iddia edilen 20’den fazla insandan ucuza gelmişti. Toplam olarak gelen haberlerle 50 milyonluk bir vurgun olduğu öğrenilmişti.

Müge Anlı'da

Bugün de Mustafa’nın yurttan kaçma yapısından söz ediliyor. Bunu duyan Müge Anlı da sonunda Mustafa İnce’nin bitti. İnsanları 50 milyon TL dolandırdığı Mustafa İnce’nin eski haliyle yeni hali arasındaki farkları şaşırttı. “Şuna bak, binbir surat” diyerek ince’ye tepki gösterdi. Mustafa İnce’nin paralarla estetik, botoks yaptırdığı söylenmişti.

Müge Anlı'da

Haberler.com – Dergi

Müge Anlı Magazin Haberleri

Yorum yapın