Müge Anlı’da gündeme gelen sahte hoca tutuklandı

Gaziantep Islahiye’de, 18 yaşındaki kızının, 70 yaşındaki, evli ve 6 çocuk babası sözde hoca olarak sevilen KK tarafından kaçırılıp 1 adet baskın alıkonulduğunu söyleyen MA, Müge Anlı’nın akınına başvurdu. KK’nin insanları büyümüş ve muska yaptıkları boylarını dolandırdığını ileri süren baba MA, bahşi geçen ismin kızını ve karısını da aynı yolladığını kandırdığını iddia etti.

“10 YILDIR ERKEK DEĞİLİM, KİMSEYİ KANDIRMADIM”

Anlı, KK’nin büyü bozmak için cips paketine sardığı bir gazetenin bahis ekine yaptığı muska birinden canlı yayında bantları, 70 yaşındaki üfürükçünün dini istismar içerdiği insanları nasıl kandırdığının önüne serdi. Yayından aktarılanlara göre iddiaların kabul odağındaki KK, ne genç kızı kaçırıp alıkoyduğunu ne de insanları büyü yaparak kandırdığını söyledi. İnsanlara şifa dağıtmak için büyüdüğünü söyleyen K., “Ben 10 yıldır erkek değilim.

Müge Anlı'da gelen sahte hoca tutuklandı

CANLI YAYIN İHBAR KABUL EDİLİNCE TUTUKLANDI

KK’nin canlı yayındaki ifadeleri üzerine Müge Anlı’nın programı ihbar edildi. Gaziantep Islahiye Cumhuriyet Savcısı’nın emriyle harekete geçen, Gaziantep Islahiye İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri; KK’nin ‘Nitelikli Dolandırıcılık’ suçlamasıyla gözaltına alındı. Gaziantep İslahiye Adalet Sarayı’nda önce savcının ardından hakim karşısına çıkan KK, ‘Nitelikli Dolandırıcılık’ suçlamasıyla tutuklanarak cezaevine gönderildi.

İlgili Haberler

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Yerel

Gaziantep Müge Anlı Yerel Magazin Haberler

Yorum yapın