Mohikan tarzı kestirdiği saçlarıyla Johnny Depp’in yer aldığı rock grubu Hollywood Vampires’ın İstanbul’da verdiği konserde görüntülenen Okan Bayülgen yeni imajıyla çok konuşulmuştu. Önceki gün Nişantaşı’nda objektiflere yansıyan ünlü şovmenin saçlarını kazıttığı görüldü. Bayülgen, çok konuşulan imajıyla ilgili açıklamada bulundu. Bayülgen yeni imajıyla ilgili ise ”Tarz yaratmak istemedim, oyunla ilgili bir durum bu. Biliyorsunuz yazıp, yönettiğim ve oynadığım ‘Richard’ oyunum var. Bir de yeni sezonda ‘Drakula’ projesi var yeni. Ben de Drakula’yı oynayacağım. İyi bir kadrosu olacak herhalde. Tiyatro işleri için koşturuyorum arkadaşlar” şeklinde konuştu.

Mohikan tarzı kestirdiği saçlarıyla Johnny Depp’in yer aldığı rock grubu Hollywood Vampires’ın İstanbul’da eğitimlerinde konserde dağıtım Okan Bayülgen yeni imajıyla çok konuşulmuştu.

Önceki gün Nişantaşı’nda objektiflere yansıyan ünlü şovların saçlarını kazıttığı görüldü. Bayülgen, çok konuşulan imajıyla ilgili olarak bulundu. Bayülgen yeni imajıyla ilgili ise ”Tarz bırakmak istemedim, oyunla ilgili bir durum bu. Yazıp, yönettiğim ve oynadığım ‘Richard’ oyunum var. Bir de yeni sezonda ‘Drakula’ projesi var yeni. Ben de Drakula’yı oynayacağım. İyi bir kadro olacak herhalde. Tiyatro işleri için yürütüyorum arkadaşlar” şeklinde konuştu.

Yorum yapın