Milyoner’de 1 milyon liralık son soruya kadar geldi! Yanıtı gördüğündeki tepkisi görülmeye değer

Sunuculuğunu Kenan İmirzalıoğlu’nun yaptığı Kim Milyoner İster’de 20 yaşındaki müşteri Batu Alıcı, 11. soruyu da doğru yanıtlayarak 1 milyon TL’lik soruyu yöneltmeyi başardı. Ancak tam bu zil sırasında çalması nedeniyle programın sonuna gelinmişti. Programın yeni bölümünde bu akşam yayınlanmasıyla son soru da ortaya çıktı.

Final sorusunda “Hangisi ‘Dede Korkut Hikayeleri’ndeki karakterlerden biri değil mi?” diye soruldu. Şıklar ise şu şekilde verilir:

  • A: Bala Hatun (Doğru yanıtlıyor)
  • B: Banu Çiçek
  • C: Bamsı Beyrek
  • D: Bayındır Han

Milyoner'de 1 milyon liralık oğluna kadar geldi!  Yanıtı gördüklerindeki tepkisi görülen değer

Doğru yanıt Aşıkkı olan soruyla ilgili 20 yaşındaki sürücü yanıttan emin olamadığından ve çekilme kararı aldı. Bunun üzerine İmirzalıoğlu, “Peki, devam etseydin hangi şıkkı yönelsinsin?” diye sordu. Bunun üzerine Alıcı, B şıkkı olan Banu Çiçek’in yanıtını verdiğini söyledi. Doğru cevabı Bala Hatun olduğunu gören “Oh be” diyerek rahat bir nefes aldı.

Milyoner'de 1 milyon liralık oğluna kadar geldi!  Yanıtı gördüklerindeki tepkisi görülen değer

1 milyon TL’lik 12. sorunun hemen öncesinde çıkması 400 bin liralık 11. soruda, “Milli Savunma Bakanlığı’nın resmi sitesinde yer alan Atatürk’e ait özlük bilgilerine göre, Atatürk’ün boyu, kilosu ve ayakkabı numarası sırasıyla nasıldı?” denildi.

Sorunun şıkları ise şöyle sıralandı:

A- 170 cm, 68-70 kg, 40 numara

B- 172 cm, 71-73 kg, 41 numara

C- 174 cm, 74-76 kg, 42 numara (CEVAP)

D- 176 cm, 77-79 kg, 43 numara

Kenan İmirzalıoğlu Magazin Haberleri

Yorum yapın