Midyeci Ahmet’in eşi canlı yayında fena patladı: Ölen çocuğu için ağlıyor, kendi çocuklarını görmeye gelmedi

Deniz Çelebi, yakın zaman önceandığı Midyeci olarak Ahmet Çiçek’in yeni Beşiktaş’taki mağazasını bir mekan açmasına isyan etti. Eskinin tepkilerinden sonra sosyal medya hesabından bir video yayınlayan çiçek eş evliliklerine eşinin neden olduğu ileri sürdü. Önce bir çocuğunun canı sıkılır. Çiçek, gözyaşı yılnadu

Ahmet Çiçek’in eski eşi Deniz Çelebi, Kanal D’lerinde hafta içi gün içindeki sunumunda Hakan Ural ile Nur Tuğba Namlı’nın yaptığı “Neler Oluyor” hayata bağlanırken ilk kez iddialara yanıt verdi. “Buradan Ahmet Bey bir şey söylemek istiyorum” sözlerine şöyle diyorsun Deniz Çelebi, “Sen bugün çocuk için ağlıyorsun da, iki çocuk yaşıyor. Sen o iki çocuğuna sarılmayıdin, bilemedin. 2 tane çocuğun var 5 ayda iki defa bile görmedin.” tartışmaya başladı, gözyaşlarına hakim olamadı. Sonra da çocuğunun rızkının önündeki engel olan bir adamsın” eski eşine seslendi.

Midyeci Ahmet'in eşi canlı yayında fena patladı: Ölen çocuğu için ağlıyor, kendi çocuklarını sergilemeyecek

“Ahmet Beyle evlendiğimizde bir liramız bile yoktu” diyen Deniz Çelebi, midyeci olan eski eşinin kendi tasarımının yaygın olan aynı şeyle restoran açması hakkında da konuştu. Eski eşi Ahmet Çiçekin “merkez yemek yeme’ için alınması gereken” cümlesine değindi. Bu iddiayı yalanlayarak “Benden çiçek yemekhanesinde ‘Ben gideceğim merkezde bende, benkten sonra geçecek’ diye bir madde eklettim. Onun hakkında bir kadın merkez şubeyi satsın?” dedi.

Deniz Çelebi, Tetikçi durdurularak çiçekin yardımcısına 6 el ateşlendiği için iddiada bulunulması “Benden videodan tespit edildiğinde bu bir iddia.

Midyeci Ahmet'in eşi canlı yayında fena patladı: Ölen çocuğu için ağlıyor, kendi çocuklarını sergilemeyecek

İhlas Haber Ajansı / Dergi

Nur Tuğba Namlı, Deniz Çelebi, Ahmet Çiçek, Kanal D, Magazin, Güncel, Haberler

Yorum yapın