“Midem kaldırmıyor” diyen Müge Anlı, Sinan Sardoğan’ın fantezilerini anlattı

Arife Gökçe isimli yaşlı annesinin gidişiyle ilgili baş şüpheli olarak Müge Anlı ile Tatlı Sert baskınından çıkan Sinan Sardoğan hakkında sayısız ihbar geldi. Birçok kadının tacizde bulunduğu ortaya çıkan Sardoğan, 12 yaşındaki bir erkek oynadığına cinsel istismarda bulunduğu içerikler tutuklandı.

Müge Anlı, Arife Gökçe’nin kaybolmasını incelemeye devam ederken Sinan’ın yayınlanmayan ses ve görüntü kaydı olduğunu açıkladı. Canlı yayında Sinan Sardoğan hakkında konuşan Anlı, şu ifadeleri kullandı: “Elimde ekip arkadaşlarıyla yaptığı bir dolu ses ve görüntü kaydı var. Cinsel içerikli çok tehlikeli biri, cinsel suçlar açısından son derece tehlikeli. Dinlemeye içim el vermiyor, midem kaldırmıyor.”

'Midem kaldırmıyor' diyen Müge Anlı, Sinan Sardoğan'ın fantezilerini anlattı

“Bizim ekipten kız arkadaşlarına farklı erkek arkadaşlarına farklı konuşuyor. Fantezilerinin sınırlarını yok, böyle insandan korkarım. Fazla azmamak lazım.

Sinan’ın anlattıklarını bizim ekip arkadaşlarımızı anlatmaktan utanır. Onun konuşmaları insanın sınırlarını zorlayan bir şey. Siz duyamadığınız sevgili görünebilirsiniz. Çıldırtıyor insanı. Migrenim tuttu, kendimde değildim. Dün de iyi değildim. Tufan’ın dediği gibi biz onu kendi insan mantığımız ileteceğimiz her şeyi yapar. Arife Gökçe’yi, Sinan kaçtıysa kimsenin yardımına ihtiyacı yok.”

'Midem kaldırmıyor' diyen Müge Anlı, Sinan Sardoğan'ın fantezilerini anlattı

Sinan’ın ifadesinde masrafı kabul etmediğini söyleyen Anlı’nın canlı yayında okurken ifade ise şu şekilde: “İstanbul Başakşehir’de 2012 yılında bir nefes kadayıfında çalışmaya geldi. Ben kaldığım yerde yine de çalışan çalışan 7-8 kişi daha kalıyordu.2012 yılında ağustos sakinleri annem rahatsızlandığı için işten ayrıldım.Aynı ay içinde Tokat’a geri gitti.Annemin yanına döndükten sonra bir daha İstanbul’a hiç gelmedim.Annem 28 Aralık 2021’de vefat etti.Ben Almus’ta oturmaya devam ettim, İstanbul’a hiç gelmedim.Bana atılan suçlama tarihinde İstanbul’a hiç gelmedim.Suçlamayı kabul etmedim.İstanbul’a 26 Aralık 2022’de Müge Anlı’nın çıkmak için geldi. atıldığını düşünüyorum, ben kesinlikle bir cinsel istismar ve tacizde bulunmadım.”

Sardoğan’ın ifadesinde eksik ve yanlış beyanlar olduğunu söylediği Müge Anlı, sözlerine şöyle devam etti: “Fırından Tokat’a anne hastanesi için uğraşılmayan yerde bir kadının sardığı için yüze yarmışlar ve geri dönmek zorunda kalması gerekiyordu. Daha sonra başka bir yerde bir yere işe başlaması bu sefer de başka bir kadının bulaşınca dövülmüşler.Bu da İstanbul’da yaşanan ama ifadelerde bunlar yok.Arnavutköy’de bir otobüste yaşanan başka bir olay daha var.Bu cenaze hepsi Başakşehir ve Avcılar ikametgahı oluyor.Bu zamana kadar hiçbir yere girmemiş kadınmış. bir kin ve nefret besliyor.Bir kadınla birlikte olamadığı için daha aciz durumdaki kadınlar gidiyor.”

Ecem Altan

Magazin Haberleri

Yorum yapın