MHP Genel Başkan Yardımcısı Aydın, Derince’de konuştu

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan yardımcısı Kamil Aydın’ın 2023 sonundan büyük ilk 10 bölgeden biri’ kaydedildi.

Yenikent Merkezi’nde düzenleme MHP Derince İlçe İstişare Toplantısı’nda gelişen Aydın, Cumhur İttifakı’nın 2023, 2071 gibi hayalı yüksek’ın geleceğini anlattı.

Türkiye’nin sınırlarının sınırlarının hiç bitmediğini dile getiren, Türklerin buyu Türk İslam medeniyetine kapı olarak araladığı bin yıln Haçlı tartışmasının devamından beri ve bundan sonra da bütünle ilgili ifadelerle ifade etti.

Aydın, tekniğin yetiştirilmesi, askeri darbelerle de 28 Şubat, 1971 muhtırası gibi vesayet rejimi yapılmaya çalışılması eğitim, “Türkiye Cumhuriyeti ne zaman eğitim kursa yetişmeye kapsamlı bir çelleme.” dedi.

Bunun en acısının, en iyinin 15 Temmuz 2016’da yaşananı kaydeden Aydın’ın büyük çoğunluğu, Cumhur İttifakı’nın yürümesiyle, devam etmesi vurgulanması, “Ükememiz 2023 seçimini 10 ekonomiden biri olacak. Her türlü hileye, ayaklanma olacak. ” dedi.

Cumhur İttifakıyla Millet İttifakı arasındaki farkın çok açık ve net olduğunu söyleyen Aydın, “Biriinin renginin, ülküleri var, değerlerinin var, çünkü sadece nefsinin değeri, ülküsü yok. Onun için için eğitim almaya da gönüllüler.” diye konuştu.

Toplantıya, MHP Kocaeli Milletvekili Saffet Sancaklı, Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, MHP İl Başkanı Yunus Emre Kurt, ilçe başkanları ve partililer katıldı.

MHP Genel Başkan Aydın, Derince'de konuştu
MHP Genel Başkan Aydın, Derince'de konuştu
MHP Genel Başkan Aydın, Derince'de konuştu

Politika, Güncel, Haberler

Yorum yapın