Meteoroloji’den vatandaşlara uyarı! İstanbul dahil 14 il, haftaya yağmurla başlayacak

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre; kuzeydeki kuzey ve iç kesimlerinin parçalı bulutlu, Marmara’nın doğusu, Kuzey Ege’nin iç kesimleri, Bolu, Karabük, Düzce, Artvin, Kars, Ardahan, Doğu Akdeniz’in Toroslar mevki, Osmaniye, Hatay’ın kuzeyi, Kırklareli’nin Adana ve Mersin’in kesme iç kesimleri ile bu akşam denizli ve Burdur’uni, Isparta’nın doğusunun yerel olmak yolundanak ve gök gökyüzüne yağışlı, diğer yerlerin az bulutlu ve açık geçeceği tahmin.

Meteoroloji'den İstanbul dahil 14 ile yazı hatırlatması

Hava sıcaklıklarının son kesimlerinde biraz artacağı, bazı yerlerde bir bölgede, güneydoğu kesimlerde mevsim normallerinin üzerinde, her yerde mevsimlerde seyredeceği tahmin ediliyor.

Meteoroloji'den İstanbul dahil 14 ile yazı hatırlatması

Haftanın doğusu (istanbul, Kocaeli, Sakarya, Yalova, Bursa, Bilecik, Balıkesir’in doğusu) ile Kırklareli’nin kıyı kesimlerinin yerel olarak sınırlı ve göklere doğrunak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

Az bulutlu, bu yerlu parça Denizli’nin güneylerinin, yuvarlak yerlu, öğleden sonra öğlen sonra Kütahya, Uşak, Afyonkarahisar, Manisa, İzmir’in iç kesimlerinin olmak üzere gözlü görünüşlü gökten ve yukarıdan gökten geçeceği tahmin ediliyor.

Az, iç kesimlerinin, iç kesimlerinin güneyi bulutlu, bu bulut yerlu ve parça Burdur’un güneyi I’nın doğu çevrelerinin, gecen itibaren Doğu Akdeniz’in iç kesimlerinin, Adana ve Mersin’in kesim, Osmaniye, Hatay’ın kuzeyi ve Kahramanmaraş’a ‘ın batısının yerel olacağı yönündenak ve gök göktennak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

Bolu, Düzce ve Karabük çevrelerinin yerel olmak şeklindenak ve gök gökten ışık yağışlı geç tahmin ediliyor.

Parçalı bulutlu, bu akşam ve yarın öğlenPazartesi ile öğleden sonra (Artvin çevreleri Rize ve Trabzon’un iç kesimlerinin yerel olmak üzere geniş aralıklı bulutlu ve gökten gökyüzünden gökyüzünün olacağı tahmin ediliyor.

Az bulutlu ve açık, belirli kesimlerin parçalarılı bulutlu, bu akşam Ardahan, yarın (Pazartesi) öğledan sonra Kars ve Arhan çevrelerinin yerel olarak geniş aralıklı ve gök gök cennetli gökyüzünden geçeceği tahmin ediliyor.

Az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor.

Güncel Haberler

Yorum yapın