Meslektaşı Çağatay Ulusoy ile yedi yıl boyunca bir dargın bir barışık aşk yaşayan Duygu Sarışın, geçen gün ‘Oregon’ filminin galasına katıldı. Gazetecilerle bir araya gelen ünlü isim, eski sevgilisinin Ece Sükan ile görüntülenmesinin sorulması karşısında çareyi kaçmakta buldu. Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Sarışın, filmle ilgili; “Tatlı bir dönem işi olduğunu düşünüyoruz. Göreceğiz” diye konuştu. Muhabirlerin “Siz en çok hangi dönemi seviyorsunuz?” sorusuna ise “Ben daha çok romantik geçen dönemleri seviyorum. Rönesans dönemlerini seviyorum” cevabını verdi. Milliyet’in haberine göre neler yaptığından da bahseden oyuncu, “Görüştüğümüz birkaç proje var. Tiyatro görüşmelerim var. Bakalım” şeklinde konuştu. Çağatay Ulusoy ile bir dargın bir barışık ilişki yaşayan Sarışın’a, geçtiğimiz günlerde Ulusoy’un Ece Sükan ile görüntülenmesi sorusu yöneltilince; ünlü isim bu sorulara cevap vermeyip röportajı bitirdi ve hızlı adımlar ile oradan uzaklaştı.

meslektaşı Çağatay Ulusoy ile yedi yıl boyunca bir dargın bir barışık aşk yaşayan duygu sarışın, geçen gün ‘Oregon’ filminin galasına katıldı. Gazetecilerle bir araya gelen ünlü isim, eski sevgilisinin Ece Sükan ile görüntülenmesinin sorulması karşısında çareyi kaçmakta buldu.

Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Sarışın, filmle ilgili; “Tatlı bir dönem işi olduğunu düşünüyoruz. Göreceğiz” diye konuştu. Muhabirlerin “Siz en çok hangi dönemi oynuyorsunuz?” sorusuna ise “Ben daha çok romantik geçen dönemleri seviyorum. Rönesans dönemlerini seviyorum” cevabını verdi.

Milliyet’in haberine göre yaptığı şeylerden da bahsetmeen oyuncu, “Görüştüğümüz birkaç proje var. Tiyatro toplantılarım var. Bakalım” şeklinde konuştu. Çağatay Ulusoy ile bir dargın bir barışık ilişkisi yaşayan Sarışın’a, geçtiğimiz günlerde Ulusoy’un Ece Sükan ile görüntülenmesi sorusu yöneltilince; ünlü isme bu bilgileri yanıtlamak için görüşmeyi bitirdi ve hızlı erişim ile oraya götürüldü.

Yorum yapın