Meryem Kasap kimdir? Survivor Meryem neden diskalifiye oldu? Meryem Kasap kaç yaşında ve aslen nereli?

Meryem Kasap kimdir? Hayatta kalan‘oğlunun ikinci diskalifiye damgasını vurdu. Cemal Hünal’ın üretiminden adına yarışmaya vedanın haberinden yeni Ünlüler diskinden geldi. Acun Ilıcalı adada müzakerede görüşmede bulundu. Ilıcalında Meryem Kasap’ın yarışmaya devam edemeyeceğini duyurdu. İşte Ilıcalı açıklama’nın Survivor Meryem’i gözden geçirdiğini

MERYEM KASAP KİMDİR?

Meryem Kasap, 1 Mayıs 1992 tarihinde Trabzon’da doğar. Ailedeki 3 çocuktan en küç olan Meryem Kasap, henüz ilk okuldayken tiyatroyla ilgilenmeye başlamamaya başladı. Liseli farklı spor Dal aktiflerinde bir şekilde yer alan Meryem Kasap, liseda 2 yıl hentbol oynadı

Meryem Kasap daha sonra spor yapmayı seçmeyi atletizme yöneldi. İlk branşı yüksek olan Meryem Kasap, sakatlık sonrasında 400 metre branşına geçiş yaptı. Lisansını Karadeniz Teknik Üniversitesi beden ve spor yüksekokulu bölümünde tamamlandı.

Eğitim ve spor içinde ilk araçta bulunan 1 yıl Türkiye Şampiyonluğuna ulaşır. Milli Takım’ı çok başarılı bir şekilde şanslı ülkesini gururlandıran, Avrupa şampiyonası, Balkan Şampiyonası, Şampiyona Turnuvası ve Akdeniz turnuvasında Madalya kazandı.

12 spor oyunu büyük bir kısmından milli takımda yarışmak Meryem Kasap, fitness eğitmenliği yapıyor.

Survivor MERYEM NEDEN DİSKALİFİYE OLDU?

Acun Ilıcalı yeni diskalifiye karar ile ilgili yaptı. Ilıcalı, hayattanda, ‘Meryem’in ciddi bir sakatlığı var. Doktora merkezli çalışmalar yaptı ve Meryem’in sakatlığı durumda durumda.’ dedi ve Ünlüler takımının yarışmacı diskcisi Meryem Kasap’ınalifiye olduğunu duyurdu. Meryem Kasap dizindeki özelliği nedeni ile yarışmaya veda etti.

Survivor Meryem dizinde oluşan sakatlık nedeni ile yarışmaya devam edememişti.

survivorallstar2022.com – Gündem

Acun Ilıcalı, Cemal Hünal, Survivor, Trabzon, Gündem – Longtail, Gündem, Magazin, Haberler

Yorum yapın