Merve diskalifiye olunca herkes Nisa’yı hatırlatıp tepki göstermişti! Acun’dan cevap geldi

Acun Ilıcalı, Survivor 2023’te Merve’nin dokunulmazlık oyunundaki huylarından ve takımın kaybetmesine sebep olduğu için gönüllüler ekiplerinden Merve’yi diskalifiye etti. Survivor 2022 şampiyonu Nisa Bölükbaşı’nın yarışması sırasında uyuyarak oyuna çıkmadığını hatırlayan seyirciler, Acun Ilıcalı’ya Merve’ye söylediklerinden dolayı tepki gösterdi.

Dün gece Survivor Ekstra’ya konuk olan Acun Ilıcalı, sorulara cevap verdi. Merve’nin diskalifiye olmasıyla ilgili konuşan Ilıcalı, çıkanlar şunları söyledi: “Bizim için her yarışmasının gitmesi üzücü bir olay. Durumu geçmek zorundaysa; bir oyuncu maç oynamıyor, günlerde Survivor’dan ayrıldığını söylüyor. Sorduğumda da kibarca aynı şeyleri devam etmeye devam edeceğini söyledi. Oyuncuların takımına oyun kaybetmelerine izin veremeyiz.Merve bizim değerli biri,seviyorum de.Tüm söylediklerinin arkasındayım.O gün Merve’ye her şeyi anlattım.”

Merve diskalifiye olunca herkes Nisa'yı hatırlatıp tepki göstermişti!  Acun'dan cevap geldi

“Merve bana ‘bir günlük böyle bir şey oldu. Ben devam etmek istiyorum, bir daha olmayacak’ deseydi devam ederdi zaten. atacak olan seyircilere de yazık.Merve’yle bir sorunum yok, gruplarde de sarmaş dolaşırken ama oyunun içinde buna izin vermeyen bir kişi takıma bu kadar zarar veremez.Oyun kazandıktan sonra coşkulu bir şekilde sevgilisine hediye olarak veriyor. bir şey duymadım.Ben onun kalbini bilemem ama bu baba özlemi bize samimi gelmedi.”

Merve diskalifiye olunca herkes Nisa'yı hatırlatıp tepki göstermişti!  Acun'dan cevap geldi

“Nisa’ya bir şey demediğim söylenmiş ama ben ona da neler söylediler. Ben Nisa’ya dünyaları anlattı. Nisa bunu başaramadı ki. O kendi oyununu oynamadı. Nisa bir kazandıkları bir ödül oyun oyununu oynamadığı için ona sitem geçtim. O zaten komik bir şeydi.fanatiklerin yaptığı yorumlara saygı kuralları.vicdanen yüzde 200 rahatım.ben merve’yi de turabi’yi de uyardım.asena’ya 6 ödül verdim.herkesin hakkını bana emanet. ye sitemli konuşmama kızıyor.

“Bir davetlinin katılma partisinden sonra ‘babamı kaçırma’ söyleyerek istemek bana ulaşmaz. Survivor’da yaptığı kabul edilemez.”

Merve diskalifiye olunca herkes Nisa'yı hatırlatıp tepki göstermişti!  Acun'dan cevap geldi

Ecem Altan
Ecem Altan
Dergi Sorumlusu survivorallstar2022.com – Magazin

Nisa Bölükbaşı Acun Ilıcalı Magazin Haberleri

Yorum yapın