Mert Aydın’dan 53 gün evli kaldığı Merve Boluğur’a sert sözler: Gereksiz insan

Oyunculuktan şarkıcılığa geçiş yapan Merve Boluğur, 2 Ekim’de DJ Mert Aydın ile geçmişte bir törenle nikah masasına oturdu. Evliliklerini göz önünde yaşayan ve sık sık paylaşım yapan ikili, nikahtan günler sonra boşanma kararı aldı. İkili, 23 Kasım’da 53 günlük evliliklerini tek celsede bitirdi. Önceki gün bir davette yer alan Mert Aydın, eski eşiyle ilgili dikkat çekici bir çıkışta bulundu.

“GEREKSİZ İNSAN, KONUŞMAYA GEREK YOK”

Habertürk’te yer alan habere göre, katılan davette basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Aydın, “Boşandıktan sonra ilk kez bir etkinliğe katılıp, çok sevilen işini yaptım. yaptı.

Mert Aydın'dan 53 gün evli kaldı Merve Boluğur'a sert sözler: Gereksiz insan

53 GÜNLÜK EVLİLİK TEK CELSEDE BİTTİ

Merve Boluğur ve Mert Aydın, 23 Kasım’da Beykoz Adliyesi’nde görülen duruşmada tek celsede boşandı. Adliyeden babasıyla çıkan Boluğur, soruları yanıtsız bırakırken Mert Aydın, “Olmadı yürütmedik” şeklinde konuştu. Boşanmanın ardından ikili hakkında bazı iddialar ortaya atıldı. Boluğur’un nikahtan sonra eşine “Bana kimse kural koyamaz. Sıkıntıya gelemem” dedi ve ikilinin tartıştığı iddia. Düğünden sonra ameliyat olan Aydın’ın eşinden istediği desteği görememesi de evliliklerinde krize neden oldu.

Mert Aydın'dan 53 gün evli kaldı Merve Boluğur'a sert sözler: Gereksiz insan

Ecem Altan

Merve Boluğur Mert Aydın Magazin Haberler

Yorum yapın