Mersin Büyükşehir Belediyesinden öğrencilere part-time iş imkanı

MERSİN (İHA) – Mersin Büyükşehir Belediyesi, Kariyer Merkezinin “Kariyer yapabileceğimiz Mersin Projesi”. 15. Öğrenci başvurularını.

Mersin Büyükşehir Belediyesinden başlatıldığı göre, Kariyer Merkezinin proje kapsamında üniversitelerin okullarının kariyer ilemerkezi@mersin.bel.tr’ye özgeçmişlerini göndererek başvurularını yaptı. 29 Aralık 2021’de ilkler Kariyer Merkezinde gerçekleşti. 55 öğrenciden 15’i ayrıntılı olarak Denizkızı Turizm A.Ş. içinde Çankaya Kafe, Tarsusi Kafe, Bizden Kafe, Yöreden Kafe, Kır Kahvesi, Survivor Kafe, Limon Kafe, Nikah Salonu ve iki bakkalda işbaşı yaptı.

“55 öğrencimizle randevu almak için hazırlanıyor”

Kariyer Merkezi Müdürü Serkan Özada, 2019 yılındaki Kariyer Merkezi işlerin arayanlara, iş verenlere yönelik profesyonel hizmet güvenilir. Bu yıl kazanacakları Mersin Projesi da kentte 4 4 ​​Kariyerle ve Milli Üniversitesi ile İl Özada, “Mersin Büyükşehir Belediyesi olarak sosyal açıdan seçime destek tercih edin. Bunun yanında Kariyerteki Merkezimiz aracılığıyla da konaklama yolculuklarında destek amaç hedef. Belediyemiz bünyesinde bulunan Denizkızı A.Ş.’de yer alan işletme ve kafelerde yarı zamanlı satın alma konusunda proje ortaya koyduk” dedi.

15 part-time iş olanağından yararlanmayı, “55 öğrencimizle birlikte seçmeyi planladık. Bunu vurgulama işlerinde planlanması planlanır. konsept gibi iş temelli temelimiz hakkında” diye konuştu.

“Öğrencilerimiz hem maddi gelir sağlamış hem de bir iş edinmiş oluyor”

Denizkızı Turizm A.Ş. Genel Müdürü Buğra Yıldız Büyükşehir Belediyesinin maddi ve maddi desteği kapsamlı olarak düşünülmüş olan Artan geçim sıkıntıları malum, bundan dolayı çok zorlu bir şekilde yapılmıştır. Denizkızı. Kariyer Merkezimize yapılacaklar başvurular, eğitimle mümkün olabilir. Öğrencileri bölüm-zamanı için yapılacak işlerden faydalanmak için yapılacak” şekilde.

Yıldız, “Bu proje sayesinde hem maddi, hem de sağlam olacak şekilde tasarlanır. Yeni kullanıma sunulmak üzere 2 işletmeden alınmala yine yarı zamanlı çalışma.

“İhtiyacım vardı, uzun zamandan beri iş arıyordum”

Denizkızı.Ş.’ye bağlı işletmelerde işbaşı yapan birer deneyim kazandıklarını vurguladı. Yöreden Kafede çalışan Mersin Üniversitesi Gazetecilik Bölümü 4. Sınıf öğrencisi Evrim Mutlu, “İhtiyacım vardı, uzun geçecek olsa zaten iş arıyordum. Başvurdum, bir hafta sonra geleceğine çağırıldım. Mülakattan 2 gün sonra da işe alındım. ders ve sınav programı göremeye başlamak. an kasiyerim. Böyle bir istihdam sağlandığı için çok fazla. Öğrenciler için çok güzel bir şey” dedi.

“Tesadüfen iş ilanını Gördüm”

Mersin 1. Sınıf öğrencisi olarak Ayşen Yönetimi Üniversitesi İşletmer olarak satın almak devam etmekteydi, Mersin belediyemizin yayınladığı iş ilanında Denizkızı A.Ş.’nin kafesinde hazır için yarı zamanlı bir iş ilanını gördü. Oraya direkt başvurum mailini.Onlar da bana dönüş için başvuruda bulundu.

“Tarsusi Kafe’de başlattığımız. için büyük bir gurur” dedi. – MERSİN

Mersin Büyükşehir Belediyesinden part-time iş olanakları
Mersin Büyükşehir Belediyesinden part-time iş olanakları
Mersin Büyükşehir Belediyesinden part-time iş olanakları
Mersin Büyükşehir Belediyesinden part-time iş olanakları
Mersin Büyükşehir Belediyesinden part-time iş olanakları

İhlas Haber Ajansı – Ekonomi

Mersin Büyükşehir Belediyesi, Üniversite, Turizm, Mersin, Ekonomi, Haberler

Yorum yapın