Merkezi Kahramanmaraş olan 7,7 ve 7,6 şiddetinde meydana gelen iki depremin ardından 10 ilimizde büyük yıkımlar meydana geldi. Arama kurtarma çalışmalarının hız kesmeden devam ettiği deprem bölgesine ünlü isimler yardım için akın etti. “HEM BİRLİKTE AĞLADIK HEM DOMATES SALATALIK DOĞRAYIP YEMEK YAPTIK.” Ünlü şarkıcı Halil Sezai de yardım için deprem bölgesine giden isimlerden oldu. Samandağ’da bir toplanma merkezinde depremzedelerle bir araya gelen Halil Sezai, onlarla birlikte yemek yaptı. Ünlü şarkıcı, konuyla ilgili şunları söyledi: “Hem birlikte ağladık hem domates salatalık doğrayıp yemek yaptık.”

Merkezi Kahramanmaraş olan 7,7 ve 7,6’da meydana gelen iki depremin ardından 10 ilimizde büyük yıkımlar meydana geldi. Arama kurtarma hız kesmeden devam ettiği deprem bölgesi ünlü isimler yardım için akın etti.

“HEM BİRLİKTE AĞLADIK HEM SALATALIK DOĞRAYIP YEMEK YAPIYA HAKİM OLUR.”

ünlü şarkıcı Halil Sezai de yardım için deprem bölgesine giden isimlerden oldu. Samandağ’da bir toplama merkezi depremzedelerle bir araya gelen Halil Sezai, birlikte yemek yaptı. Ünlü şarkıcı, gördüklerini anlattı:

“Hem birlikte ağladık hem domatesleri doğrayıp yemek yedik.”

Merkezi Kahramanmaras olan 77 ve 76 siddetinde meydana gelen iki1676880556 373 Merkezi Kahramanmaras olan 77 ve 76 siddetinde meydana gelen iki

Yorum yapın