Meral Akşener’den “Togg alacak mısınız?” sorusuna yanıt: Ben emekliyim, o kadar param yok

İyi Parti Genel Başkan Meral Akşener Sözcü TV’deki Liderler Özel’in liderliğini üstlendiği merak edilen soruları yanıtladı. Akşener yayın sırasında kendisine yöneltilen “Togg alacak mısınız?” soruya da dikkat çekici bir yanıt verdi.

Meral Akşener'den 'Alacak mısınız?'  soruya cevap: Ben emekliyim, o kadar param yok

Akşener, “Benim o kadar param yok. Ben emekliyim. Ben o emekli maaşımın bir aylığını Kılıçdaroğlu’nun kampanyasına yatırdım. (Gülerek) Kocama bir sorayım bakalım onun alabilecek durumu var mı? Varsa alırız. Bizim şu anda kişisel olarak arabamız yok. Ama TOGG Alabilirim, bakayım adamın parası var mı… Gerçekten istemiyorum” ifadesini kullandı.

Meral Akşener'den 'Alacak mısınız?'  soruya cevap: Ben emekliyim, o kadar param yok

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Manisa Cumhuriyet Meydanı’ndaki mitingde yaptığı konuşmada, TOGG kredisinin detaylarını açıklamıştı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Kamu bankalarımız Togg için araç bedelinin yüzde 50’si gidiyor 36 ay vadeyle 0,99 oranında kredi kullanacaklar. Yani 1 puan. Ziraat Bankası böyle bir destek verecek 36 ay vade ile bu krediyi kullandıracak ve Togg satışlarını bu şekilde yapacaklar” demişti .

Meral Akşener'den 'Alacak mısınız?'  soruya cevap: Ben emekliyim, o kadar param yok

Togg, “T10X” adını verdiği, kullanıcıyı merkeze koyan, akıllı yaşam çözümleriyle sürekli internetin içinde olan, uzaktan güncellenebilen akıllı cihaz, iki farklı donanım seviyesi ve iki batarya seçeneğiyle 953 bin TL’den başlayarak fiyatla satış sunuyor. T10X’in fiyatları V1 RWD Standart Menzil 953 bin TL, V2 RWD Standart Menzil 1 milyon 55 bin TL ve V2 RWD Uzun Menzil 1 milyon 215 bin TL olarak belirlendi.

Erdem Aksoy

Meral Akşener İYİ Parti TOGG Ekonomi Güncel Haberler

Yorum yapın