Melisa ismini verdikleri bir kızları olan Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı’nın Muğla’nın gözde tatil beldesi Bodrum’da ünlülerin uğrak bir restoranında tartıştıkları iddia edildi. İkilinin kavga ettiği iddia edilen görüntünün magazin gündemine bomba gibi düşmesinin ardından Ilıcalı’dan beklenen açıklama geldi. Fenerbahçe’nin bir etkinliğine katılan Acun Ilıcalı, Beyaz TV’de yayınlanan Beyaz Magazin programının muhabiriyle ayaküstü sohbet etti. Şeyma Subaşı ile tartıştığı yönündeki iddiayı yalanlayan Ilıcalı, “Bir deli kuyuya taş atmış, kimse çıkaramamış hikayesi oldu. Ses kaydı yok, görüntü yok, hiçbir şey yok. Bir fotoğraf ve ondan çıkan hikaye var. Böyle hikayeler tabi ki de normal. Popülerite bu tip hikayeleri de beraberinde getiriyor. “HER ZAMAN MUTLU OLMASINI İSTERİM” Tartışmak benim yapımda yoktur. Ne tartıştım ne de gerilim yaşadım. Şeyma bana orada heyecanlı heyecanlı bir şey anlatıyordu. Kavga etmedik, tartışmadık. Gayet güzel bir sohbet ettik. Zaten 5 dakika görüştük hepsi bu. Şeyma ile hiçbir problemimi yok, kendisi çocuğumun annesidir. Onun her zaman mutlu olmasını isterim” dedi.

Melisa’nın kimliği bir kızları olan Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı‘nın Muğla’nın gözde tatil beldesi Bodrum’da ünlülerin uğrak bir restoranında tartışıldığı iddia edildi. İkilinin dövüşü tarafından ele alınan magazin gündemine bomba gibinin üzerinden gelecek.

Acun Ilıcalı, Beyaz TV’de yayınlanan Beyaz Magazin’le görüştüğüyle görüşmeye katılan Acun Ilıcalı’nın görüşüne katıldı. Şeyma Subaşı ile tartıştığıki iddiayı yalanlayan Ilıcalı, “Bir deli kuyuya taş atmış, kimse çıkaramamış taş atmış. Ses kaydı yok, görüntü yok, hiçbir şey yok. Bir fotoğraf ve ondan çıkan hikaye var. Böyle hikayeler tabi ki de normal. Popülerite bu tip taş atmış. hikayeleri de getirir.

“HER ZAMAN MUTLU OLMASINI İSTERİM”

Tartışmak benim yapımımda yoktur. Ne tartıştım ne de gerilim. Şeyma bana orada heyecanlı bir şey anlatıyor. Kavga çıkmak, tartışmadık. Gayet güzel bir sohbet edin. Zaten 5 dakika görüştük hepsi bu. Şeyma ile hiçbir problemimi yok, kendisinin çocuğumun Annesidir. Onun zamanını mutlu eder” dedi.

Yorum yapın