Melisa Aslı Pamuk, önceki akşam sevgilisi Mustafa Mert Koç ile Bebek’te bir mekandan çıkarken objektiflere takıldı. Yeni şarkısı ‘Geri Dönemem’ ile ilgili konuşan Koç, “Şarkı çıktı. Güzel telefonlar aldım, tepkiler güzel. Çok güzel de bir klip çektik” dedi. Basın mensuplarının “Melisa Hanım’a şarkı yazdınız mı?” sorusuna Koç, “Melisa’ya yazdığım bir şarkı var. Planlı gidiyoruz. Eylül gibi çıkacak. Özellikle Melisa’ya yazdım diye söyleyeceğim. Çok güzel bir slov şarkı” cevabını verdi. Pamuk ise, “Sosyal medya için bir reklam filmi çektik. Yeni sezon için şu an bir proje yok ama ‘Neşet’ isimli çok güzel bir sinema filmini çekiyoruz” diye konştu. İmajını da değiştiren ünlü isim, “Farklı bir imaj oldu” ifadelerini kullandı. Sevgilisi ise “Ben çok beğendim” diyerek, oyuncuya övgü dolu sözler sarf etti.

Melisa Aslı Pamuksevgilisi sevgilisi Mustafa Mert Koç ile Bebek’te bir mekandan nesnelere çıkarken. Yeni şarkı ‘Geri Dönemem’ ile ilgili cisimler Koç, “Şarkı çıktı. Güzel telefonlar aldım, tepkiler güzel. Çok güzel de bir klipk” dedi.

Basın mensuplarının “Melisa Hanım’a şarkı mı yazdınız?” sorusuna Koç, “Melisa’ya yazıyorum bir şarkı var. Planlı yol. Eylül gibi olacak. Özellikle Melisa’ya getireceğim diyeceğim. Çok güzel bir slov şarkı” dedi.

Pamuk ise, “Sosyal medya için bir reklam filmi çektik. Yeni sezon şu an bir proje yok ama ‘Neşet’ isimli çok güzel bir sinema filmini çekiyoruz” diye konştu. İmajını da ünlü isim, “Farklı bir imaj” oldu. Sevgilisi ise “Ben çok beğendim” diyerek, oyuncuya övgü dolu sözler sarf etti.

Yorum yapın