Mehmet Aslantuğ’dan yeni açıklama: İlişkisi üzerinden haksızca çelmelenen bir adamın sesiyim…

Arzum Onan’la anlaşmalı boşanan oyuncu Mehmet Aslantuğ, bekar hayatına dair paylaşımlarına gelen yorumlara, “Kendimi acındıracak bir kafada mıyım sanırsın” diye tepki gösterdi.

– Arzum Onan ile 27 yıllık evliliklerini mayıs ayında sonlandıran Mehmet Aslantuğ, sosyal medyadaki paylaşımlarına gelen yorumların ardından yeni bir açıklama yaptı. Aslantuğ, “Temsil etmeye çalıştığı duyguları kendi ilişkisi üzerinden haksızca çelmelenen bir adamın sesiyim” dedi. 

Aslantuğ, paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

“Ah benim tatlı dilli magazinci kardeşim. İki yumurta kırıp, iki gömlek ütüleme paylaştım diye, acındıracak bir kafada mıyım sanırsın? Yıllar önce bir söyleşide; ‘Hiçbir kadın, geleceğini; bir adamın aşkına, samimiyetine, vicdanına, sonunda bir gün aklının karışmasına bırakmamalı. Muasır medeniyet başka türlü inşa edilemez’ diyen biri olarak aynı yerdeyim ve tam da bu nedenle temsil etmeye çalıştığı duyguları kendi ilişkisi üzerinden haksızca çelmelenen bir adamın sesiyim.”

Birçok izleyici, mütecavizine aşık rollerden de ilham alabilir; ama ben, o rolün biricik meselesinin böyle bir aşkı meşrulaştırmak değil, o aşkla savaşmak olduğuna inanlardanım. Çoğu insan için önemli olan konfor alanlarını kaybetmemek olabilir; ama ben onları yok sayarak yürüyorum. Ah be kuzum, bırak aşkı, toplumu onarmak için az çok sözüm/emeğim var, sen bu açığa gıybet muhabbetiyle neyi onarmış oluyorsun?” 

Mehmet Aslantuğ, geçtiğimiz günlerde ev hallerini sosyal medyada paylaşmıştı. Görüntülerde yumurta pişirip ütü yapan ünlü oyuncu kısa süre sonra da paylaşımını silmişti. Bazı internet sitelerinde Aslantuğ hakkında, “Mehmet Aslantuğ ayrılığı atlatamadı”, “Kendini acındırdı” şeklinde yorumlar yapılmıştı. 

 

Yorum yapın