Mehmet Ali Erbil’in oğlu Ali Sadi’den tepki: Babamın çocuğu olursa kendimi balkondan atarım

Mehmet Ali Erbil’in kızı Yasmin Erbil, erkek kardeşi Ali Sadi’nin Erbil’in bir kez daha baba olması durumunda kendini balkondan atacağını söylediğini açıkladı.

– Mehmet Ali Erbil’in Mehmet Ali Erbil’in oyuncu Nergis Kumbasar ile evliliğinden dünyaya gelen kızı Yasmin Erbil, geçtiğimiz günlerde babası Mehmet Ali Erbil hakkında “Bana babalık yaptığını düşünmüyorum, yaram var ve asla kapanmayacak” ifadelerini kullandı. Nişantaşı’nda görüntülenen Yasmin Erbil, konuyla ilgili yeni açıklamalarda bulundu.

Habertürk’ten Çetin Kan’ın haberine göre, Erbil, “Babam bu açıklama karşısında çok üzüldü. Bilseydim babam bu kadar üzülecek böyle bir açıklama yapmazdım” dedi. 

Babası Mehmet Ali Erbil’in, “Baba olmak istiyorum” şeklindeki açıklaması hakkında da konuşan Yasmin Erbil, “İstemiyorum öyle bir şey. Ali Sadi ‘Böyle bir şey olursa kendimi balkondan aşağı atarım’ dedi” diye konuştu.

Ne olmuştu?

Gazeteci Oya Çınar’ın Oyalamacalar programına konuk olan Yasmin Erbil, babası Mehmet Ali Erbil’in kendisinden küçük kadınlarla aşk yaşamasından rahatsız olduğunu açıklamıştı. Babasını eleştiren Erbil, “Bazen benden bile küçük olduğunu duyduğum olunca rahatsız ediyor bilmiyorum, insan rahatsız oluyor, artık 27 oldum 25 yaşında bir kız duyunca rahatsız olduğum oluyor” demişti. 

Mehmet Ali Erbil de kızının, “Çok fazla babalık gördüğümü düşünmüyorum. Nasıl babamın annesinden yarası varsa benim de babamdan yaram var. Bu yara hiçbir zaman kapanmayacak, bunu biliyorum” açıklamasına karşılık, “Kızımın açıklamalarına çok üzüldüm. Bunca sağlık sorunuyla uğraşırken bu sözleri hak etmediğimi düşünüyorum” ifadelerini kullandı.

Yorum yapın