Mega Tv’de Açıklandı

Hayatta kalan Türkiye-Yunanistan”ın yardımcıları Pandelis, Türk askerleri Selim’in Yunan takımından Nadya’ya aşkı uğruna korunmak istediklerini söyledi.

Yunanistan’da Mega TV, Türkiye’de de Show TV’de yayınlanan “Türkiye-Yunanistan Hayatta kalan“daki aşkın Türk kahramanı Selim’in, Yunanistan ekibinde yarışan Nadya ile evlenmek için din değiştirip gideceğini öne sürdü.

Yunan Espresso gazetesi, birinci ana manşetinden çıkan haberlerde, Survivor’da yarışan, ancak bir süre önce elenen “fanatik” Yunan Pandelis’in açıklamalarına yer verdi. Gazeteye göre Selim Pandelis’e Nadya ile evleneceklerini söyledi ve kendisinden nikâh şahidi olmasını istedi. Pandelis gazeteye, “Selim geçtiğimiz iki hafta boyunca Atina’daydı. Bir gece eğlence sırasında beni gördüğünde, Ortodoks olup ardından Nadya ile evleneceğini sevinç içinde söyledi” dedi.

Selim’in koruyucusu ve nikah için tarih vermediğini, ancak Atina’da yaşamasının muhtemel olduğunu söyleyen Pandelis, iki gencin ilişkisi hakkında da “Birbirlerini deli gibi seviyorlar, aşkın sınırları yok” diye konuştu.

Pandelis, gazetenin “Selim Nadya’dan istese, Nadya Müslüman olur mu?” sorusuna da “Bilmem. Ancak, Selim Hristiyan olmak istediğine göre gerisi önemsiz” yanıtını verdi. Gazete, haberini “Nadya’nın güzel gözleri için kazana girdiğini” manşetiyle duyurdu.

Survivor Haberleri

Yorum yapın