MasterChef’te oyunu kaybeden yarışmacının savunması Mehmet Yalçınkaya’yı çileden çıkarttı: Vallahi delireceğim

TV8 ekranlarının sevilen seçimi MasterChef Türkiye, akşam 71. bölümüyle geldi. Haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu için karşı karşıya gelen takımlar, kahvaltılık tarifler hazırladık. Şeflerin teslimatlarında olan kırmızı takım, ikinci kez dokunulmazlığı kaybetti. Bireysel dokunulmazlık oyunda mücadele eden yarışmacılardan Fatma Nur’un savunması ise şef Mehmet Yalçınkaya’yı sinirlendirdi.

Dokunulmazlık oyunu öncesi yarışmacılarla sohbet eden Danilo Zanna, Fatma Nur’a “Sen sadece katmer mi yaptın?” şimdi soruldu. İlk önce Kıvanç’a yardım etmek istedim. Böreğin içeriğini ben yaptım. Ona verdim. Süt servisini çok sesli. Baktım bilenler var, onlara vermek istedim. Ben de ‘ yardım etmek istedim. Alayım, yapayım’ dedi. Daha öncem yapılmadı ama hamurunun nasıl olacağı. Çocuklarda kansızlık olabilir ama belki reçeteken bir kötü olmuş olabilir” dedi.

MasterChef'te oyunu yarışmacının savunması Mehmet Yalçınkaya'yı çileden çıkarttı: Vallahi delireceğim

Sinirlerine olamayan yarışmacının yarıda kesen Mehmet Yalçınkaya, “Delireceğim, vallahi delireceğim!

Yalçınkaya’nın tepkisinin yanıt verdiği Fatma Nur ise sadece şunu söyledi: “Herkes birbirine imece ben yolundak olmaktan. de telafisi amamiz bir şey.” Mehmet Şefin üzerinde “Arkadaşlar kendi içinizde düşünmeyeceğiniz bu devam edecek” diyerek yarışmacıları uyardı.

MasterChef'te oyunu yarışmacının savunması Mehmet Yalçınkaya'yı çileden çıkarttı: Vallahi delireceğim

Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrisineoğlu ve Danina’nın jüri üyeliğini zivriliği MasterChef’te ilk dokunulmazlık oyununu hayal kırmızı takım oldu. Yapılan oylamada ise haftanın ilk adayları Vural ve Atike seçildi. İkinci dokunulmazlık oyununu da yapan kırmızı takımda kullanıcı dokunulmazlığı Kazanan Yağız, Fatma Nur’u eleme adayını yaptı. Takım arasında yapılan oylama yapılacak olan Barış oldu.

Ecem Altan

Mehmet Yalçınkaya MasterChef Magazin Haberler

Yorum yapın