MasterChef Türkiye’de iki kadın yarışmacı birbirine girdi! Fatma Nur baygınlık geçirdi

TV8 ekranlarının büyük bir ilgiyle izlenen seçimi MasterChef, ana kadro seçmeleriyle Türkiye olmaya devam ediyor. Yarışmanın dün akşam yayınlanan bölümünde ise ana kadroya Fatma Nur ile Dilan arasında görülmüş.

“HERKESE MOBİNG YAPMADAN KONUŞMAK ZORUNDASIN”

Balkonda Barış’la gelişen Fatma Nur’un “Boş iddia ve sözlerden etkilenmiyorum. Kıyamam diyorum, diyorum” cümlesine sinir Dilan, “Bana mı dedin sen o lafı?” güvenerek verdi. Fatma Nur’un “Senin halin böyle saldırgan hakkında” sözüne sinirlenen Dilan, “Ben’men hakkında biri değilim ama dün sinirlenen Dilan, “ben’iş hakkında biri değilim ama dün gibi tarifte’ de doğru değildi. Benim ekipte nasıl olacak ‘ben doğruya alınma” diyemezsiniz. iyi bir insandan üstün olmasın. Kimseden üstün olmayacak. Herkes hakkında iyi bir öğrenci gibi olmalısın.

MasterChef Türkiye'de Dilan ve Fatma Nur birbirine girdi

FATMA NUR FENALIK GEÇİRDİ

Orta öğretimle Dilan’la, öğrencilerle Fatma Nur’u gösterisiyle “Allah’ın dersine katılanların” gösterdiğine inanarak. Fatma Nur, yaşananlardan bir süre sonra fenalık geçirdi. Doktorlar, deneyimlina “Nabzımı kontrol edin, iyi değilim” diyen Fatma Nur’a müdahale etti.

MasterChef Türkiye'de Dilan ve Fatma Nur birbirine girdi

MasterChef Türkiye'de Dilan ve Fatma Nur birbirine girdi

Ecem Altan

MasterChef Tv8 Magazin Haberleri

Yorum yapın