MasterChef Türkiye’de hayallerine veda eden isim Gamze oldu

Jüri hastaneni Danilo Zanna, Mehmet Yalçınkaya ve Somer Sivrioğlu’nun üstlendiği MasterChef Türkiye, dün akşam eleme bölümüyle ekranı geldi. Finale kalan günlerin kaldığı yarışmada Gamze, Burak Kaya, Tolga ve Büşra hayallerine veda edememek için kıyasıya mücadele etti.

Yarışmacılar ilk etapta greyfurt meyvesini kullanarak en yaratıcı ve yemek yemeği yapmaya çalıştı. Etabın sonunda şeflerden en yüksek puan alan Barış Kaya ve Büşra elemeden kurtuldu.

MasterChef Türkiye'de hayallerine veda eden isim Gamze oldu

Yarışmanın ikinci etabına kalan Tolga ve Gamze, Danilo Zanna’nın “Bruschetta” tabağını yapmaya çalıştı. Zanna’nın imza tabağına en uzak tabağı çalıştırabilen Gamze, MasterChef Türkiye’den elendi.

MasterChef Türkiye'de hayallerine veda eden isim Gamze oldu

Gamze’nin vedasının ardından konuşan Somer Sivrioğlu “Geçen yıl 2. turda elenmiştin. Bu yıl MasterChef’i 9. olarak başardın. Muhteşem bir gelişme gösterdin. ‘Hem çocuklara hem de hayallerini erteleyen kadınlar örnek olmak istiyorum’ demişti. Gösterdiğin. Senin yolunu buraya kadarmış. O çok özlediğin çocuklara bugün itibariyle kavuşuyorsun” dedi.

Şeflerden gelen övgüler karşısında duygusal anlar yaşayan Gamze, “Burada yemekler yaptık. Bazen bazen de iyi… Hepsi siz tattırdım. Başkalarının hayali olan bir şey bu. Bana kattıklarınız için çok teşekkür ederim. Yaşamak bir hayat içinde var olmaksa eğer benim kötü yolum buradan geçti diyeceğim. Kazandıklarını cebime koyma erken de olsa buradan veda gidecek.

Ecem Altan
Ecem Altan
Dergi Sorumlusu Haberler.com – Magazin

MasterChef Tv8 Magazin Haberleri

Yorum yapın