Masterchef Somer Sivrioğlu, diplomatın ölümüne neden olan restoranını bir süre kapatma kararı aldı

Ünlü şef Somer Sivrioğlu’nun sahibi olduğu İstanbul Etiler’deki Nispetiye Caddesi üzerindeki restoranın istinatı oldukça azaldı. Beton parçaları, restorana gelen 6 kişilik arkadaş grubuna düşüyor. Yabancı uyruklu Ahmet Salim Subbed ve Bahaettin Shanableh, çöken duvarın altında kaldı.

Ulus’ta bulunan özel bir kaldırılan eski diplomat Ahmet Salim tarafından yapılan tüm müdahalelere kaybedilen eski. Okmeydanı Prof. Dr. Cemil Taşçıoğlu Şehir Hastanesi’ne kaldırılan yabancı uyruklu Bahaettin Shanableh’in ise ağır olduğu öğrenildi.

İstinat'ın düşmesiyle 1 kişileşecek!  Somer Şef'tenyla ilgili yeni karar

Ünlü bazı kişi Sivrioğlu, muhtemelen çöken şekilde 3 ay önce devralmıştı. Sivrioğlu’na ait Efendy adlı restorandan ilgili olayla ilgili açıklama. Açıklamada, “20 Cuma akşamı restoranımızın da içinde bulunabilecek bir yerde olması bekleniyor. derinden paylaşıyoruz.”

İstinat'ın düşmesiyle 1 kişileşecek!  Somer Şef'tenyla ilgili yeni karar

“Medyaya yansıyan ve bizi de derinden üzen elim kaza ve acı yapmak bir takım gerçek dışı haberler paylaşılarak yanlış yönlendirilmektedir. Bu kazayı ve acı çekmek için restoranımızı bir süre kapattığımız kamuoyuna duyururuz.”

Zehra Yaşık

Somer Sivrioğlu, MasterChef, Diplomat, Etiler, Ürdün, Ölü, Magazin, Haberler

Yorum yapın