Marvel hayranları buraya! EA’dan 3 yeni oyun geliyor

EA (Electronic Arts), bir de Marvel ile yakın temaslar kuruyor. Bu ise yeni Iron Man oyununun gönderimi. Ancak bu kadar değil. Bugün ortaya çıkarmak için elde etmek için işbirliğinin toplamda 3 oyun çıkaracak. İşte ne…

Electronic Arts, Marvel ayağımıza taşınır!

Electronic Arts ile Marvel ile geçen gün. EA Motive stüdyosu geliştirme süreci olacak Iron Man’in ardından 2 daha gelecek gelecek. Amaca yakın bir zamanda hayal kurmak için tasarlanabilirler.

Marvel hayranlari buraya EAdan 3 yeni oyun geliyor

Zira Marvel Games Başkan yardımcısı Jay Ong tarafından yapılan açıklamalarda bu şekilde. Iron Man için ilk 2023 yetişse bile çıkması en erken 2024’ün oğlu çeyreği olacak gibi olacak. Ancak diğer 2 oyun için bu kadar beklememiz gerekmeyecek.

Rings Of sezon finali: Sırlar Güç çıktı!

2. oyun Wakanda efsanesi Black Panter olacak. 3. yapım da Captain America. Marvel sinematik evreni veda ile Marvel Evreni’ne iki karakter vermediği sürece devşirmeye evrene gidişinde karakter. Ancak oynanabilecek oyunlarla anısını yaşatmaya devam edecek.

Bu süreçte çıkacak olan yine Disney. Çünkü EA ile anlaşmaları yalnızca Marvel evreni ile ilerlemiyor. Hattalara göre yeni bir Star Wars oyunu için EA, Apex Legends yapımcısı Respawn Entertainment ile el sıkıştı. Bu oyun da Star Wars Jedi: Fallen Order’ın devamı niteliğindeki Star Wars Jedi: Survivor olacak.

Siz bu konu ne satın alındı? Görüşlerinizi yorumda bizlerle paylaşmayı unutmayın!

EA Sports Marvel Star Teknoloji Haberleri

Yorum yapın