Martin Scorsese açıkladı: TikTok’ta yer almaya nasıl ikna edildi?

Yönetmen Martin Scorsese, viral TikTok videolarında nasıl yer aldığını açıkladı.

 Yönetmen Martin Scorsese, Stephen Colbert’ün programına konuk oldu. “Killers of The Flower Moon” filmiyle 10 dalda Oscar’a aday olan yönetmen, viral TikTok videolarında nasıl yer aldığını açıkladı.

Independent’ın aktardığına göre, Scorsese, 24 yaşındaki kızı Francesca’nın 2021’deki ilk TikTok videosundan bu yana ona ne yapması gerektiğini söylediğini anlattı. Scorsese, “Yanıma gelip ‘Baba, şunu yap’ derdi’ dedi. Sakalım vardı ve bana ‘Sadece şunu söyle’ dedi. Ben de ‘Beni yalnız bırakır mısın?’ dedim” diye konuştu.

VİDEOSUNUN HİNDİSTAN’A ULAŞTIĞINA İNANAMADI

Scorsese sözlerine şöyle devam etti:

“Sonunda bunu söyledim ve TikTok’a düşüp viral oldu. Ve Hintli bir film yapımcısının -bir arkadaşımın- New York’a geldiğini ve merhaba demek istediğini hatırlıyorum. Odaya girdim ve ‘Size sakallı olduğumu söylemeliyim’ dedim ve o da ‘Ah hayır, hepimiz biliyoruz. Hindistan’ın her yerinde bu var'” dedi. 

Scorsese, videosunun “dünyanın en kalabalık ülkesine” ulaştığına ve yayıldığına inanamadığını belirtti. 

İLK VİDEOSUYLA VİRAL OLDU

Yönetmen, kameraya komik yüz ifadeleri yaptığı, TikTok filtreleriyle oynadığı ve Akademi Ödülleri’nin önemini anlattığı görüntülerin yanı sıra, üç yıl önce bir videoyla uygulama kullanıcılarının beğenisini kazandı. Scorsese’nin kızı, 26 Nisan 2021 tarihli bir gönderide babasına kişisel bakım ürünlerini soruyordu. 

Yorum yapın