Maraş depremlerinin üçüncü günü deposundaki çadırları bölgeye göndermeyip Haluk Levent’in kurucusu olduğu Ahbap Derneği’ne parayla sattığı ortaya çıkan Kızılay’a tepkiler devam ediyor. Kızılay Başkanı Kerem Kınık, “Ortaya böyle bir başarı konmuşken goygoycuların lafıyla hareket etmem” diyerek istifa etmeyeceğini açıklarken, öğretmeninden kendisine tokat gibi bir tepki geldi. Dr. Rukiye Eker Ömeroğlu, “Kerem Kınık’ın hocası olmaktan utandığını” söyledi. Son olarak Ezgi Mola ise, “Lafı döndürmeye çalıştıkça sıvıyorsun. Onur, erdem, haysiyet insanın fıtratında ya var ya yok di mi?” sözleriyle Kınık’a tepkisini dile getirdi.  İşte Mola’nın o paylaşımı: 

Maraş depremlerinin üçüncü gününde deposundaki çadırları bölgeye gönderip Haluk Levent’in kurucusu olduğu Ahbap Derneği’ne parayla sattığı ortaya çıkan Kızılay’a tepkiler devam ediyor.

Kızılay Başkanı Kerem Kınık, “Ortaya böyle bir başarı konmuşken goygoycuların lafıyla hareket etmemek” söyleyerek istifade etmeyeni açıklarken, öğretmen geldiğinden kendisine tokat gibi bir tepki. Dr. Rukiye Eker Ömeroğlu, “Kerem Kınık’ın hocası olmaktan utandığını” söyledi.

Son olarak Ezgi Mola ise, “Lafı döndürmeye çalıştıça sıvıyorsun. Onur, erdem, haysiyet insanın fıtratında ya var ya yok di mi?” sözleriyle Kınık’a tepkisini dile getirdi.

İşte Mola’nın o paylaşımı:

Maras depremlerinin ucuncu gunu deposundaki cadirlari bolgeye gondermeyip Haluk Leventin

Yorum yapın