Makbule Şakalakoğlu kimdir? Survivor Nisa’nın arkadaşı kim? Kaç yaşında, nereli, evli mi, mesleği ne? Makbule Şakalakoğlu’nun hayatı ve biyografisi!

Hayatta kalan All Star yeni bölümünün izleyicilerini izleyenler Makbule Şakalakoğlu kimdir merak etmişti. Peki, Makbule Şakalakoğlu kimdir, kaç yaşında, aslen nereli, doğum tarihi kaç, mesleği nedir, evli mi sevgilisi, kimdir? Ayrıntılar haberimizde…

MAKBULE ŞAKALAKOĞLU KİMDİR?

Makbule Şakalakoğlu 1992 İstanbul doğumludur. Aslan burcu olan Makbule Şakalakoğlu, ilkokulda 3 adım kısa atlama ve kısa mesafe koşuları oluşturmuştur. Spora olan Makbule Şakalakoğlu lisede 4 yıl basketbol oyadı.

Makbule Şakalakoğlu doğum tarihi : 1992

Makbule Şakalakoğlu kaç yaşında : 29 yaşında

Makbule Şakalakoğlu nereli : İstanbul doğumlu

Makbule Şakalakoğlu, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Ebelik bölümünden mezundur. Ebeliğin yanı sıra pilates ve fitness ile de “Makbule Şakalak’nun Survivor Nisa Bölükbaşı ile arkadaş olduğu biliniyor.

Sosyal medya hesaplarını da aktif olarak kullanan Makbule Şakalakoğlu’nun İnstagram’da 46 bin takipçisi bulunmaktadır.

MAKBULE ŞAKALAKOĞLU VE NİSA BÖLÜKBAŞI ARKADAŞ MI?

TV8 ekranlarının büyük bir ilgiyle izlenen seçimi Survivor’un kadın yarışmacılarından Nisa Bölükbaşı, Melis Sezer ve Makbule Şakalakoğlu yarışmadan sonra görüşmeye devam ediyor. Sık sık bir araya gelen yarışmacılar, pozlarıyla da sık sık gündem oluyor.

Birlikte tatile çıkan yarışmacılar, bornozlarını yatakta poz verdi. Instagram’da 1,2 milyon takipçisi bulunan Nisa Bölükbaşı, peş peşe yatak pozlarını paylaşarak “Her açıdan halimiz tabi” notunu düştü. Bölük tablosunun kısa yorumu.

Makbule Şakalakoğlu kimdir?  Kaç yaşında, nereli, evli mi, mesleği ne?  Makbule Şakalaoğlu'nun hayatı ve amacı!

survivorallstar2022.com – Gündem

Nisa Bölükbaşı, Survivor, İstanbul, Doğum, , Haberler

Yorum yapın