Mahmut Tuncer’in oğlu AK Parti’den milletvekili adayı seçildi

Siyasi partiler, milletvekili aday listelerini Yüksek Seçim Kuruluna (YSK) yürütmeye devam ediyor. 34 gün sonra yapılacak seçimler için AK Parti YSK’ya listelerini sundu. Türkücü Mahmut Tuncer’in oğlu da listeye girenler arasında yer aldı.

AYDIN’DAN MİLLETVEKİLİ ADAYI OLDU

Mahmut Tuncer’in oğlu Aydın İl Kültür ve Turizm Müdürü Doç. Mehmet Umut Tuncer, AK Parti’nin Aydın milletvekili aday listesinde 5’inci sırada yer aldı. Doç. Dr. Mehmet Umut Tuncer, adaylığının ardından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a teşekkürlerini iletti.

Mahmut Tuncer'in oğlu AK Parti'den milletvekili adayı seçildi

“MEDENİYETLERİN TARİHİ ŞEHRİ AYDIN’IMIZA SAHİP ÇIKMAK İÇİN ÇOK ÇALIŞACAĞIM”

Adayın ardından açıklama yapan Doç. Mehmet Umut Tuncer, “Türkiye Yüzyılı’na güçlü bir başlangıç ​​yapmak için Sayın Cumhurbaşkanımızın teveccühleri ​​ile çok önemli bir adım attık. 28. Dönem AK Parti Aydın Milletvekilliği için teveccühleri ​​ile şahsımı adayı gösteren Sayın Cumhurbaşkanımıza ve AK Partimize gönülden şükranlarımı sunuyorum. Şehri Aydın’ımıza sahip çıkmak için çok talimat.Bu sorumlulukla, ortak akılla, ortak iradeyle, ortak vicdan ve milli iradenin gücüyle Türkiye Yüzyılı’nda davamıza bir nefer olarak Durmak Yok Yola Devam!” şeklinde konuştu.

Mahmut Tuncer'in oğlu AK Parti'den milletvekili adayı seçildi

Ecem Altan

Mahmut Tuncer AK Parti Aydın Dergisi Güncel Haberler

Yorum yapın