Mahmut Tuncer’in kızı Gizem Tuncer’den tartışma yaratacak sözler: Yanımda çulsuz birini istemem

Gökay Kalaycıoğlu’nun sunumuyla Haberler.com YouTube kanalında yayın Haber Bahane programının bu haftaki konuğu Mahmut Tuncer’in kendisi gibi şarkıcı olan kızı Gizem Tuncer oldu. Özel hayatına ilişkin konuşan Tuncer, hayatına girecek erkeğin ekonomik durumunun kendisiyle eşit olması gerektiğini söyledi.

“ZENGİN BİRİ GELİP CEBİME PARA KOYAMAZ”

Daha önce yaptığı “Parası olmayan adam işe yaramaz adamdır” yorumu hatırlatılan Gizem Tuncer, “Ben kimseye bakmam, bunu herkes yapabilir. Bir erkeğin cebine harçlık koyarsam saygı duyamam” dedi. Her kadın da öyle. Harçlık verdiğimiz her insanı yönetme hakkımız var. Ben özgürüm ve özgür insanlardan hoşlanırım. Bu nedenle evet o benim işime yaramaz. Babalarının şirketlerini şöyle gösteren erkekler: onlarınki de bana iyi gelmiyor. Onun teknesi, yatları olsun demiyorum. Benimle eşit biri olmalı. Anlaşabileceğim, ortak zevklerimizin olduğu, ayakta durabilen biri olmalı. Kendisi.Ben yanımda meteliksiz bir adamım.Pantolonsuz, cebine para ve kart koyabileceğim birini istemiyorum.Zengin gelip cebime para koyamaz.Kim bunu yapabilir? Cebime para mı koyayım? Bunu da kabul etmiyorum, herkes kendi kendine yetmeli. Evlenip hayatı paylaştığımızda ortak hesap olabilir. Ben Mahmut Tuncer. “Kızı olmayan ve standart bir yaşam süren biri olsaydım bile yine de eşit birini isterdim” dedi.

Mahmut Tuncer'in kızı Gizem Tuncer'den tartışmalı sözler: Yanımda parasız insan istemiyorum

“BENİM İÇİN UYGUN BİRİSİYLE OLMALIYIM”

“Ya size hayatınızın aşkını yaşatabilecek bir adam karşınıza çıkarsa ve size kalbinden başka verecek hiçbir şeyi yoksa?” sorusu üzerine sözlerine devam eden şarkıcı, “Size kalbini vermesine izin vermeyin” dedi. herhangi biri.” Aşk dediğiniz şey 2-3 yılda biter. Ben istediğim yere gitmediğimde mutsuz olan bir insanım. 1-2 yıl gitmeseydim sorun olmazdı ama 11 yıl sonra gitmeseydim mutsuz olurdum. Ben bilerek böyle bir gündeme girmem. Bu durumu kız kardeşimde de gördüm. Bir süre sonra patlıyor ve çalışmıyor. Ona uygun, şartları uygun biri mutlaka vardır. Umarım böyle birine aşık olmam.”

Mahmut Tuncer'in kızı Gizem Tuncer'den tartışmalı sözler: Yanımda parasız insan istemiyorum

“Nereye gidersem gideyim, faturanın tamamını öderim”

“Aşk mı Para mı?” Soruyu yanıtlayan Tuncer, “İlk 2 yıl aşk, sonra para. Paramız olmazsa ne yapacağız? Eve su, kira, aidat geliyor, bunları tek başıma ödemek istemiyorum.” . Bu parayı hayatımdaki insanlarla paylaşabilmem gerekiyor. Herkes başının çaresine baksın. Kimseye faturamı ödetmiyorum.” “Faturaların hepsini ben ödüyorum. Cebimde para olmazsa zaten o yemeğe gelmem” dedi.

Mahmut Tuncer'in kızı Gizem Tuncer'den tartışmalı sözler: Yanımda parasız insan istemiyorum

Mahmut Tuncer'in kızı Gizem Tuncer'den tartışmalı sözler: Yanımda parasız insan istemiyorum

Ecem Altan

Mahmut Tuncer Gizem Tuncer YouTube Kadın Dergisi Hayat Haberleri

Yorum yapın