Lösev Marmara Bölgesi Çocukları, Yeniyıl Eğlencesinde Buluştu

LÖSEV Lösemili Çocuklar Vakfı kayıtlı lösemi ve kanser hastası çocukların manevi değerlerinin yükselmesi, bu zorlu mücadelede bir adım öne geçmekleri için senenin her günü onlar için bir kutlamaya geçişye devam ediyor.

Artık geleneksel hale gelen LÖSEV – Hilton İstanbul Yeni Yıl Balosunu 4. kez hayata geçiren Vakıf, her geçen yıl daha da etkili bir etkinliğe ev sahipliği yapıyor.

18 Aralık 2010 günü düzenlenen kutlamalara İstanbul Valisi Sayın H. Avni Mutlu’nun değerli eşi Gül Mutlu’nun gelişi güneşin büyük anlam kattı. Soysal yardımlaşma ilkeleri önemli örnekler imza atan Sayın Gül Mutlu çocukların yaptığı konuşmada bu etkinliğe katılmış olmaktan mutluluk paylaştı.

Televizyonda herkes Survivor programından tanıyıp sevdiği Gizem Akın’ında Gönüllü olarak katıldığı yeni yıl programı Gizem Hanım LÖSEV çocuklarıyla birlikte yemek yiyerek, ortaya dans etti ve hepsiyle tek tek ilgilenerek fotoğraf çektirdi.

Marmara Bölgesi’nde Vakfa kayıtlı 150 kadar çocuklarla düzenlenen partide büyücü öğretmen, konser, animatörler ve sürpriz hediyelerle unutamayacakları eğlence dolu bir gün yaşayan çocuklar 2010 a neşe içinde veda ederken gelen yeni yıl coşkusu içinde kutlamalar.

Diliyoruz ki sağlık ve mutluluk dolu güzel yıllar tüm deneyimlerin yanında olsun.

Survivor Haberleri

Yorum yapın