Leyla Bilginel’den çok konuşulacak sperm bankası itirafı: Bir tüp daha satın aldım

Gökay KalaycıoğluHaberler.com’un YouTube kanalında sunumuyla yayınlandı. Haber Bahane programının bu haftaki konuğu başarılı sunucu ve oyuncu Leyla Bilginel oldu. Yıllar önce sperm bankasından çocuğu olan Bilginel, bir itirafta bulundu.

“BENİ LEZBİYEN GİBİ GÖRÜNTÜLEMEYE ÇALIŞTILAR”

Bilginel, Kalaycıoğlu’na “Sevdiğiniz adamdan çocuk sahibi olmak yerine neden sperm bankasına başvurdunuz?” diye sordu. sorusuna yanıt olarak şunları söyledi: “O dönemde beni lezbiyen gibi göstermeye çalıştı ama öyle bir şey yok. Ben erkek enerjisini seven bir kadınım. Tanıdığım birinden çocuk sahibi olma durumu beni çok korkuttu. herkes bana ‘çok cesursun’ diyor ama ben aslında söylüyorum. erkeği hayatında tutarsın ve sonunu hiç görmez misin? neler yaşayacağımı görüyorum. evlilik, çocuk doğurmak demektir. devletin onayıyla cinsel ilişkide bulunmak. Evlilik töreninde atılan imza erkeğe haksızlıktır. Bu demek oluyor ki senden çocuğum olursa nafaka alabilirim. Bir erkek çocuğumu varlığıyla kabul etmez, Ben de ona şunu vereceğim: “Babalığı devlet zoruyla yaptıracağım, ayrıca para da alacağım. Ne o adamın parasını zorla alıp çocuğuma yedireceğim, ne de kabul edeceğim. Benim için kalbimdeki adam, babalığını gönülden kabul edecek, iyi karakterli, vicdanlı bir insan olmalıdır.”

Leyla Bilginel'in sperm bankası itirafı çok konuşuldu: Bir tüp daha aldım

“SPERMİNİ ALDIĞIM ADAMI GÖRMEDİM”

“Ailemin erkeklerinde gördüklerimden dolayı hiçbir erkeğe yabancılaşmadım. Spermiyle çocuk yaptığım erkeği tanımıyorum. Fotoğrafını da görmedim, merak da etmedim. Sperm aldığım adamı gördüm ama genetiğini biliyorum. 10 yıllık eşi hakkında insanlar pek bir şey bilmiyor. Sperm aldığım adam Fransız. Amerika’da doğup büyüdü. Aldığımda 33, o da 25 yaşındaydı. Aynı adamdan 2 tüp sperm aldım, biri bankada. Belki ileride bir kardeşim falan olabilir. Bir erkek 5 tüp spermi bırakabilir. Bankadan benden önce başka bir kadın aldı. Doğurganlığım devam ediyor, yumurtalıklarım ‘O dönemde sperm almak için 5 bin dolar ödemiştim. Sperm bankasına başvurmak kolay değil, birçok testten geçmeniz gerekiyor. Oğlum 10 yaşındayken bana ‘İyi ki evlenmemişsin, iyi ki baba olmamışsın’ demişti.”

Ecem Altan

Gökay Kalaycıoğlu Leyla Bilginel Televizyon Dergisi Hayat Haberleri

Yorum yapın