Kuruluş Osman 147. Bölüm fragmanı ARTIK KAVGA BÜYÜYECEK İZLE! Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı 7 Şubat yayınlandı

Kuruluş Osman 147. bölüm, yeni bölüm saat kaçta, oyuncular ve fragman hakkında güncel bilgiler. Diziye dair en son haberler bu yazıda!Sevgili okuyucularımız,

Bu hafta Kuruluş Osman hayranları için heyecan verici bir hafta! 147. bölüm fragmanı nihayet yayınlandı ve artık kavga büyüyecek. Dizinin yeni bölümü 7 Şubat’ta yayınlanacak ve bu bölümde neler olacağını merak edenler için birçok detay var. Ayrıca, dizinin oyuncuları da bu bölümde neler yapacakları konusunda heyecan verici ipuçları verdi. Kuruluş Osman hayranları için tüm bunları derledik ve size en güncel bilgileri sunuyoruz. Bu hafta dizinin takipçilerinin sabırsızlıkla beklediği yeni bölüm fragmanı da izleyicilerle buluştu. Tüm bu detayları ve daha fazlasını öğrenmek için yazımızı okumaya devam edin!

KURULUŞ OSMAN 147. BÖLÜM 

Diriliş Ertuğrul dizisinin devamı niteliğinde yayınlanan Kuruluş Osman, 147. bölümüyle izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor. Dizinin hayranları büyük heyecanla bekledikleri yeni bölümde, Osman Bey’in yaşadığı zaferler ve aşkıyla şahlanan hikayesi seyircilere merak uyandırıyor. Peki, yeni bölümde neler olacak?

Osman Bey’in liderliği altında kurulan Osmanlı Beyliği’nin yükselişini konu alan dizi, tarihi bir yolculuğa çıkarıyor izleyicilerini. Büyük bir heyecanla takip edilen Kuruluş Osman 147. bölüm fragmanı yayımlandı mı?

Oyuncu Karakter
Burak Özçivit Osman Bey
Okan Yalabık Savcı Bey
Ayşegül Günay Selcan Hatun

Kuruluş Osman 147. bölümde neler yaşanacağı merak konusu olurken, dizinin sadık izleyicileri yeni bölümü heyecanla beklemeye başladı. Osman Bey’in askerleriyle birlikte yaşadığı maceraların anlatıldığı dizi, her hafta milyonlarca izleyiciyle buluşuyor.

Diriliş Ertuğrul’un ardından yayınlanmaya başlayan Kuruluş Osman dizisi, izleyicilerden büyük beğeni toplamıştı. Osman Bey’in hayatının anlatıldığı dizi, Türk tarihine ve kültürüne ışık tutuyor. 147. bölüm heyecanla beklenen dizi, Osmanlı’nın kuruluş sürecini tüm detaylarıyla ekrana taşımaya devam ediyor.

KURULUŞ OSMAN YENİ BÖLÜM NE ZAMAN, SAAT KAÇTA?

Diriliş Ertuğrul’un devamı olarak yayınlanmaya başlayan Kuruluş Osman, her hafta milyonlarca izleyiciyi ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Peki, heyecanla beklenen yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? İşte, tüm detaylar…

Diriliş Ertuğrul dizisinin devamı olan Kuruluş Osman, izleyicilerin yoğun ilgisiyle karşılaşıyor. Her hafta yeni bölümü ile ekranlara gelen dizi, Osman Bey’in mücadele dolu hikayesini konu alıyor. Dizinin fanatikleri tarafından büyük bir merakla beklenen yeni bölüm heyecanı dorukta

Yeni Bölüm Tarihi Yayın Saati
15 Nisan 2022 20:00

Bu hafta yayınlanacak olan yeni bölümde, Osman Bey ve Kayılar’ın karşılaşacakları yeni tehlikeler ve zorluklar merakla bekleniyor. Dizinin sevenleri, her hafta heyecanla yeni bölümü izlemek için gün saymaya devam ediyor. Peki, acaba bu hafta hangi sürpriz gelişmeler izleyicileri bekliyor olacak?

Yeni bölüm heyecanını yaşamak için 15 Nisan 2022 tarihinde saat 20:00’de Kanal D ekranlarında olmayı sakın unutmayın!

KURULUŞ OSMAN DİZİ OYUNCULARI

Diriliş Ertuğrul’un devamı niteliğinde olan Kuruluş Osman dizisi, izleyicileri tarihi bir yolculuğa çıkarırken, dizide yer alan oyuncular da dikkatleri üzerine çekiyor. Kuruluş Osman dizisi oyuncularının kim olduğunu ve hangi karakterleri canlandırdığını gelin birlikte inceleyelim.

Dizinin başrolünde Osman Bey karakteriyle Burak Özçivit yer alıyor. Osman Bey’in eşi ve aynı zamanda davalısı olan Bala Hatun karakterini ise Özge Törer canlandırıyor. Dizide Osman Bey’in babası Ertuğrul Gazi’yi İsmail Hakkı Sari, Dündar Bey’i ise Cemal Hünal canlandırıyor.

Karakter Oyuncu
Osman Bey Burak Özçivit
Bala Hatun Özge Törer
Ertuğrul Gazi İsmail Hakkı Sari
Dündar Bey Cemal Hünal

Ayrıca, dizide Ragıp Savaş, Emre Basalak, Buse Arslan Akdeniz, Saruhan Hünel, Ayşegül Günay ve Seda Yıldız gibi birbirinden önemli oyuncular da yer almaktadır. Kuruluş Osman dizisi oyuncuları, tarihi ve aksiyon dolu senaryo ile izleyicilere keyifli bir seyir deneyimi yaşatmaktadır.

KURULUŞ OSMAN YENİ BÖLÜM FRAGMAN

Diriliş Ertuğrul’un devamı niteliğindeki, Türk televizyon tarihinin en çok izlenen dizilerinden biri olan Kuruluş Osman, yeni bölüm fragmanıyla izleyicileri heyecanlandırdı. Osmanlı Devleti’nin kuruluş dönemini konu alan dizi, her hafta merakla beklenen yeni bölümleriyle ilgiyi üzerine toplamayı başarıyor.

Yayınlandığı ilk günden bu yana büyük beğeni toplayan Kuruluş Osman’ın yeni bölüm fragmanı internet üzerinden binlerce kez izlenerek, sosyal medyada da büyük beğeni topladı. Yeni bölümde neler olacağı merakla beklenirken, fragman kısa sürede gündem oldu. Osman Bey’in başına gelecek olaylar ve obasının karşı karşıya kalacağı zorluklar, izleyicileri büyük bir merak içerisinde bıraktı.

Karakter Oyuncu
Turgut Alp Cengiz Coşkun
Bala Hatun Özge Törer
Abdülhamid Ragıp Savaş
Dündar Bey Hakan Kurtaş

Kuruluş Osman’ın yeni bölümü bu akşam saat 20:00’da TRT 1’de yayınlanacak. Heyecanla beklenen fragmanı ve yeni bölümü izlemek için tüm izleyicilerin ekran başına kilitlenmesi bekleniyor. Osmanlı İmparatorluğu’nun kuruluş dönemini konu alan dizi, tarihi ve macera dolu hikayesiyle izleyicileri ekrana kilitlemeyi başarıyor.

Aksiyon dolu sahneleri ve etkileyici senaryosuyla öne çıkan Kuruluş Osman, her bölümüyle izleyicileri büyülemeye devam ediyor. Diriliş Ertuğrul’un devamı niteliğindeki dizi, her hafta salı günleri izleyicilerle buluşarak, merak uyandıran hikayesiyle dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Osman Bey’in eşsiz mücadelesi ve obasının yaşadığı zorluklar, seyircileri ekrana kilitlemeye devam ediyor.

Yorum yapın