Kurretülayn Matur kimdir? Semih Öztürk’ün eşi Kurretülayn Matur kimdir, kaç yaşında, nereli, mesleği ne?

Eski Survivor yarışmacısı ve Survivor Ekstra yorumcusu Semih Öztürk’ün eşi kimdir merak ediyor. Peki, Kurretülayn Matur kimdir? Semih Öztürk’ün eşi Kurretün Matur kimdir, kaç yaşında, nereli, mesleği ne? İşte ne…

SEMİH ÖZTÜRK’ÜN EŞİ KİMDİR?

Semih Öztürk’ün eşi Kurretülayn Matur’dur.

KURRETÜLAYN MATUR KİMDİR?

Kurretülayntur, 31 Ekim 1990 yılında Ankara/Keçiören’de Ma geldi. Kurretülayn’ın anlamı Arapça’da nurlu olacağı anlamına gelir. Babası Mardinli olan Kurretülayn Matur’un Annesi ise Ispartalı’dır.

2012 yılında Kanal D’de yayınlanan ilk sezon Ertem Şener’in, 2. Zuhal Topal’ın Tanıtımı “Kazanmak İçin 1 Dakika” adlı bir yarışma ilk sezon katıldı. Bu yarışmayı kazanarak 16 bin liranın sahibi oldu.

2012 yılında yapımcısı Fatih Aksoy olan Vahide Gördüm ve Yetkin Dikinciler’in başrollerinde olduğu “Merhaba Hayat” adlı dizide Dilek karakterini canlandırdı.

2014 Ekim ekim TV8 ekranlarında oynatmaya programa “Acun Ilıcalı’nın yarışma programı “Ütopya” yarışmada Kurretülayn Matur; Altar Gültekin, Çağdaş Tahsin Yıldız, Gamze Çetinkaya, İnci Satır, İnci Melek Bozkaya, Ahmet Arda Sezen, Murat Rışvan, Özlem Sezgin, Semih Öztürk, Serkan Ercan, Tezcan Fenerliler, Tuğçe Aksoylu, Tuncay Kes, Türkan Gözcü ile yarıştı.

Semih Öztürk ile Kurretülayn Matur, 19 Haziran 2020’de evlenecekler.

survivorallstar2022.com – Gündem

Semih Öztürk, Kimdir, Gündem, Magazin, Haberler

Yorum yapın