Kudüs Fatihi 11. Bölüm fragmanı full İZLE! Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi 11. yeni bölüm fragman 5 Şubat yayınlandı

Kudüs Fatihi 11. Bölüm fragmanı full İZLE! Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi 11. yeni bölüm fragman 5 Şubat yayınlandı

Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi Fragmanı oldukça dikkat çekiyor. Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi 11. Bölüm Fragman İZLE!

KUDÜS FATİHİ SELAHADDİN EYYUBİ DİZİSİ NE ZAMAN, SAAT KAÇTA?

Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi dizinin yeni bölümü 5 Şubat Pazartesi günü saat 20.00’da TRT 1 ekranlarında seyircisiyle buluşacak.

KUDÜS FATİHİ SELAHADDİN EYYUBİ 10. BÖLÜM ÖZET

Selahaddin’in yoğun çabalarıyla haşhaşi olduğu ortaya çıkan Reyhani yakalanmış ve idamı bizzat Sultan Nureddin tarafından olmuştur, daha sonrasında Sultan Nureddin, Selahaddin’in kendisinin değil Eyyub’un oğlu olduğunu herkesin ortasında açıklamıştır. Sırrın açılması büyük bir şok etkisi yaratırken Selahaddin bu sır karşısında yıkılır. Bunca yıl büyük bir yalanın içinde büyütüldüğünü düşünen Selahaddin bunca zaman babası bildiği Sultan Nureddin’le ve gerçek ailesiyleden kopar.  Yalanların hüküm sürdüğü bir yerde artık kalmak istemez. Bunca zaman güttüğü Kudüs davasını artık tek başına yapacaktır.

Elindeki sırrı kaybetmesiyle yıkılan Nusreddin, Sinan’ın yönlendirmesiyle Sultan Nureddin’e isyan bayrağını çekerek Gregor ve Viktorya ile iş birliği içinde olur. Nusreddin’in Askalan’da kendisini sultan  olarak açıklaması ve Zengi devletini ikiye bölmesinin yanı sıra, başta Karategin olmak üzere bütün obaların Sultan Nureddin’e karşı kılıç kaldırması Zengi devletini daha önce görmediği türde büyük bir tehlikenin ortasında kalır… Artık Selahaddin için hayal kırıklığını ve öfkesini bir kenara bırakıp yeniden kılıcını kuşanarak meydana atılma zamanıdır.

Senelerce Zengi Devleti’nin gölgesinde  büyüyen Selahaddin, bütün üzüntüsünü bir kenara bırakıp düşmana karşı kılıcını yeniden kuşanacak mıdır? Sultan Nureddin, Nusreddin’in yaktığı isyan ateşini söndürüp Askalan’ı fethedebilecek midir?

Oyuncular: Uğur Güneş, Mehmet Ali Nuroğlu, Dilin Döğer, Kaan Çakır, Ekin Türkmen, Tuvana Türkay

KUDÜS FATİHİ SELAHADDİN EYYUBİ 11. FRAGMANI

YouTube video

Yorum yapın