Küçük Sırlar, Çalıkuşu, Muhteşem Yüzyıl, Kara Sevda ve Kuruluş Osman dizileriyle yurt dışında büyük hayran kitlesine sahip olan Burak Özçivit, Rusya’nın başkenti Moskova’da izdiham yarattı. Oyuncu, para karşılığı bazı Rus hayranlarıyla Rusya’da bir restoranda yemek yedi. Özçivit’in mekandan çıkmasıyla izdiham oldu. Oyuncu, güvenlik önlemlerine rağmen bazı kadın hayranlarının arasında kaldı. Fahriye Evcen’le evli olan ve ikinci çocuğunu kucağına almaya hazırlanan Özçivit’in video’ları sosyal medyanın gündemine oturdu. YEMEK YEDİĞİ İSİMLER ORTAYA ÇIKTI Özçivit’in para karşılığında yemek yediği isimler ise ortaya çıktı. Bir dönem Playboy dergilerinde kapak olan şu dönemde ise şarkıcılık yapan Olga Buzova, oyuncuyla yemek yiyip sohbet etti. Olga Buzova’nın sosyal medyada paylaştığı fotoğraflar ise olay oldu. Birbirinden seksi karelerini yayınlayan Buzova, Özçivit’le pozlarını da paylaştı. Buzova, oyuncuyla karelerine, “Fotoğraf çektirmek istedi. Kim olduğunu biliyor musunuz?” diyerek, takipçilerine sordu.Normalde ortalama 500 yorum alan Rus güzeli Özçivit’le karesi 20 saatte 10 bine yakın yorum alması dikkat çekti. Özçivit’in ikinci yemek yediği isim ise Natalia Rudova, Olga Buzova gibi bir dönem Playboy dergisine kapak olan Rudova, şu dönemde ise oyunculuk yapıyor. 4 milyon 400 bin takipçisi olan Rudova, sosyal medyada nefes kesen fotoğraflarıyla dikkat çekiyor.Birbirinden seksi kareler yayınlayan Natalia Rudova, Özçivit’le yaptığı selfie’ye, “Kızlar beğeneceksiniz biliyorum. Yakışıklı” diyerek, oyuncuyu etiketledi. “FAHRİYE EVCEN GÖRMESİN” Sosyal medyada iki Playboy yıldızına bazı sosyal medya kullanıcıları, “Fahriye Evcen bu isimlerle yemek yediğini biliyor mu?”, “Fahriye Evcen bu kareleri görmesin” ve “Bu fotoğraflar Burak Özçivit’in başını yakar” gibi yorumlar yapıldı. Özçivit’in üçüncü yemek yediği isim ise bir dönem ‘Muhteşem Yüzyıl’ dizisinde Hürrem Sultan’ın giydiği kostümü kullanması dikkat çekti. O dizide Malkoçoğlu’nu oynayan Özçivit, Rus hayranının Osmanlı dönemine ait kostümü giymesi gündem oldu.

Küçük Sırlar, Çalıkuşu, Muhteşem Yüzyıl, Kara Sevda ve Kuruluş Osman dizileriyle yurt dışında büyük hayran kitlesine sahip olan Burak ÖzçivitRusya’nın başkenti Moskova’da izdiham yarattı.

Oyuncu, para karşılığı Rus taraftarlarıyla Rusya’da bir yemek yedi. Özçivit’in ortaya çıkmasıyla izdiham ortaya çıktı. Oyuncu, güvenlikten uzak kalmaktan bazı kadın taraftarlarının. Fahriye Evcen’le evli olan ve ikinci çocuğunu kucağına almaya” Özçivit’leri sosyal medyanın gündemine devam ediyor.

Kucuk Sirlar Calikusu Muhtesem Yuzyil Kara Sevda ve Kurulus Osman

YEMEK YEDİĞİ İSİMLER ORTAYA ÇIKTI

Özçivit’in para yüzünden yemekten şüpheleniyor olması. Bir dönem Playboy dergilerinde kapak olan şu dönemde ise oyunculuk yapan Olga Buzova, oyuncuyla yemek yip sohbet etti. Olga Buzova’nın sosyal paylaşım fotoğrafları olaydır. Birbirinden seksi karelerini gösteren Buzova, Özçivit’le pozlarını paylaştırıldı. Buzova, oyuncuyla karelerine, “Fotoğraf çektirmek istedi. Kim biliyor musunuz?” Buna, gözlerine sordu.Normalde ortalama 500 yorum alan Rus güzeli Özçivit’le 20 10 saat civarında dikkat çekmesi dikkat çekiyor.

1658819032 819 Kucuk Sirlar Calikusu Muhtesem Yuzyil Kara Sevda ve Kurulus Osman

Özçivit’in ikinci yemek isim ise Natalia Rud isimli bir dönem Playboy dergisine kapak olan Rudova, şu durumda ise oyunculuk yapıyor. 4 milyon 400 bin takipçisi olan Rudova, sosyal nefesler kesen fotoğraflarıyla dikkat çekiyor.Birinden seksi kareler Natalia Rudova, Özçivit’le özçekim’ye, “Kızlar beğeneceksiniz. Yakışıklı” diyerek, oyuncuyu etiketledi.

1658819032 943 Kucuk Sirlar Calikusu Muhtesem Yuzyil Kara Sevda ve Kurulus Osman

“FAHRİYE EVCEN GÖRMESİN”

Sosyal iki Playboy yıldızına sosyal medya kullanımı, “Fahriye yemekni Evcen bu isimleriyle mi?”

Özçivit’in herkesin yemek yemediği isim ise bir dönem ‘Muhteşem dizisinde Hürrem Sultan’ın giydiği kostümü dikkat çekmedi. O dizide Malkoçoğlu’nu oynayan Özçivit, Rus hayranının Osmanlı kostümü giymesi gündem oldu.

Yorum yapın