Kübra Açıl kimdir? Kübra Açıl kaç yaşında, aslen nereli, mesleği ne? Kübra Açıl hayatı ve biyografisi!

Kübra Açıl kimdir soru sosyal medyada gündem oldu. Hayatta kalan Panorama’da sunuculuk yapan Kübra Açıl kimdir? Kübra Açıl kaç yaşında, aslen nereli, mesleği ne? Kübra Açıl yaşam ve yaşamları! sorular ile merak ediliyor. İşte bizim haberimizde…

KÜBRA AÇIL KİMDİR?

Kübra Açıl, sunuculuk ve spor muhabirliği yapan bir isim olarak karşımıza çıkıyor. Bunun yanı sıra “Yetenek Sizsiniz“ve”Hayatta kalan“da görev aldı.

Şeyma Subaşı‘nın ablası olarak “Kübra Açıl, pilates eğitmenidir.

Şeyma Subaşı‘ya çok benzetilen Kübra Açıl’ın bir de Duru bir kızı vardır.

İstanbul Üniversitesi BESYO’da olan Açıl, kameralı ve arkada bir görev bulunmaktadır.

Hayata pozitif bakan Kübra Açıl, pilatese başlamak isteyenlere de sosyal öneriler veriyor.

Kübra Açıl kimdir?  Kübra Açıl kaç yaşında, aslen nereli, mesleği ne?  Kübra Açıl yaşam ve yaşamları!Kübra Açıl

Kübra bir süre sosyal medya fenomeni birlikte Şeyma Subaşı ile aynı takımda oynadı. Hatta Şeyma Subaşı, ablasının pasörlüğünü yaptı. Abla-kardeş daha sonra voleybolu bıraktı.

Kübra Açıl, spor yorumlayıcılığına geçildikten sonra kameranın hem görünümünden çalışılmış; Yetenek Sizsiniz ve Survivor’da görev aldı. Futbolcu eşi Merthan Açıl ile evlilikten Duru bir olay bir Kübra Açıl, geçmişte 95 kiloya kadar çıktı. Pilatese başladıktan sonra formüle kursa devam edenbra Kürekle, birlikte eğitmen “Senden çok iyi eğitmen olur, eski sporcusun ve işeysin” deyince, kursa pilatesi kursları edinmeye sıcak bakar. Şimdi beş kadın öğretmenle birlikte eğitmenlik yapıyor.

Kübra Açıl’dan kaçtığı gibi görünen şey aslında 30 yaşında olduğundan dolayı Kübra Açıl’ın 30 yaşından görünüşte görünüştedir.

Kübra Açıl Samsunludur.

Kübra Açıl kimdir?  Kübra Açıl kaç yaşında, aslen nereli, mesleği ne?  Kübra Açıl yaşam ve yaşamları!Survivor Panorama – Kübra Açıl

survivorallstar2022.com – Gündem

Survivor Panorama, Yetenek Sizsiniz, Şeyma Subaşı, Survivor, , Haberler

Yorum yapın