‘Kopuk’ dizisinin afişi yayınlandı

Fox Tv’nin yeni dizisi ‘Kopuk’un afişi yayınlandı. Dizi, 27 Ocak Cumartesi akşamı ilk bölümüyle izleyicisiyle buluşacak.

 Fox Tv’nin yapımcılığını Med Yapım’ın üstlendiği yeni dizisi ‘Kopuk’un afişi yayınlandı. Dizinin afişinde Kaan Yıldırım, Seray Kaya, Biran Damla Yılmaz, Sarp Akkaya, Beren Gökyıldız ve Kadir Çermik yer alıyor.

Dizinin kadrosunda Kaan Yıldırım, Biran Damla Yılmaz, Seray Kaya, Sarp Akkaya, Beren Gökyıldız, Edip Tepeli, Engin Alkan, Kadir Çermik, Melisa Doğu, Sahra Şaş, Mustafa Açılan, Evliya Aykan, Merve Çağıran, Cem Söküt, Atakan Yarımdünya, Güneş Hayat ve Ahmet Mümtaz Taylan gibi isimler yer alıyor. Yönetmenliğini Koray Kerimoğlu’nun üstlendiği dizinin senaryosunu Deniz Karaoğlu, Fuat Mete, Özden Selim Karadana birlikte kaleme alıyor. 

‘Kopuk’, 27 Ocak Cumartesi akşamı ilk bölümüyle izleyicisiyle buluşacak.

Kopuk dizisinin afisi yayinlandi

Dizinin konusu şöyle:

‘Kopuk’ta, Ferhan (Kaan Yıldırım) rüşvetçilerin, dolandırıcıların, hak edilmeden yapılan vurgunlarla zengin olan insanların parasını çalar ve bu parayla mahallesindeki yoksul gençlere el uzatır, onları okutup ailelerine yardım eder. Hiç beklenmedik bir ölüm onun bütün yaşamını sarsacaktır. Bu olay onu sadece idealleriyle değil aşkıyla da sınayacak, bu sınavı vermenin yollarını arayacaktır. Haksızlıklarla yalnızca Ferhan olarak savaşamayacağını anlayınca, Orhan kimliğine bürünür. Böylece Ferhan, mahallesinde sevdiği ancak uzak durması gerektiği Müjde’nin (Seray Kaya) babası ile mücadele ederken, avukat Orhan’ın da yolu mahalleyi ele geçirmeye çalışan ailenin varisi İpek (Biran Damla Yılmaz) ile kesişir. (KÜLTÜR SANAT SERVİSİ)

Yorum yapın