Kocaeli’de ağabeyini uykusunda cinsel organı ve boğazını keserek öldürmüştü! Katil kardeşin ilk vukuatı değilmiş

Kocaeli‘nin Karamürsel ilçesinde kan donduran bir olay meydana geldi. Emre Torun (29) ile ağabeyi Murat Can Torun (32) arasında gece saatlerinde bilinmeyen bir nedenle tartışma çıktı. Tartışma sonrasında evden çıkan Emre T. sabah saatlerinde tekrardan adrese geldi. Uyuyan ağabeyi Murat Can Torun’u bıçaklayarak öldüren Emre Torun’u daha sonra evden kaçtı.

Evden yaklaşık 1 kilometre uzaklaşan Emre Torun şüpheli tavırları ve elindeki bıçakla devriye gezen polis ekiplerinin dikkatini çekti. tutuklanan polis ekiplerine “Ağabeyimi öldürdüm” diyerek cinayeti itiraf eden Emre Torun tutuklandı. Durumun 112 Acil Çağrı Merkezine haber dağıtımle bölge sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. Sağlık ekiplerince yapılan kontrollerde Murat Can Torun’u yerinde olayda hayatını kaybettiği tespit edildi.

Ağabeyini vahşice katlettiği ortaya çıktı: Uykusunda boğazını ve cinsel organını kesmiş

Cinayet ailelerinin anda ailesinin babasının markette alışveriş yapmaya gittiği, annesinin ise bayram ziyaretinde olduğu öğrenildi. Emre Torun’un çıkarıldığı adli makamlarca tutuklanarak hapse gönderildi. Öte yandan Emre Torun’un ağabeyinin boğazını ve cinsel organını kestiği ortaya çıktı.

Emre Torun’un altı yıl önce bir mağazadan aldığı telefonunu arıza yapması üzerine tekrardan mağazaya gittiği genişlemenin çözülmesine üzerine sinirlenerek kamyonla mağazanın duvarına çarptığı öğrenildi. Kazanın evine giden bölgeye giden gazetecilere durumunu anlatan Emre Torun, “Mağazaya gitti. İşte orada bana, ‘Size yardımcı olamayız.

Ağabeyini vahşice katlettiği ortaya çıktı: Uykusunda boğazını ve cinsel organını kesmiş

Elektronik mağazaya girmeden önce çevredeki konutu uyardığını söyleyen Torun, “Benim önümde araçlar vardı, ben de dedim ki ‘Abicim çıktı buradan, dönerken çarpabilir’. Arabaları çektirdim. İnsanlara, ‘Araba büyük, çarpabilir. Ben babamla ailem yoktum sıkıntı olmuyordu. Babamsız gitti, böyle bir sıkıntı oldu.

İhlas Haber Ajansı Emre Torun Murat Can Kocaeli 3. Sayfa Haberler

Yorum yapın