‘Kızılcık Şerbeti’nin yeni bölümünden ilk fragman: ‘Ertuğrul Bey göründüğü gibi bir adam değil, tehlikedesiniz’

Show Tv ekranlarında izleyicilerle buluşan ‘Kızılcık Şerbeti’nin 49’uncu bölümünden yeni fragman yayınlandı.

Show Tv’de yayınlanan ‘Kızılcık Şerbeti’ dizisi, dün akşam 48’inci bölümüyle izleyicilerle buluştu. Senaryosunu Melis Civelek’in yazdığı dizinin yönetmenliğini Ketche üstleniyor. 

Dizinin oyuncu kadrosunda Barış Kılıç, Evrim Alasya, Settar Tanrıöğen, Sıla Türkoğlu, Sibel Taşçıoğlu, Doğukan Güngör, Müjde Uzman, Yiğit Kirazcı, Aliye Uzunatağan, Feyza Civelek, Ceren Yalazoğlu Karakoç, Emrah Altıntoprak, Feray Darıcı, Selin Türkmen, Özlem Çakar, Rahimcan Kapkap, Serkan Tınmaz yer alıyor. 

YouTube video

48’iİNCİ BÖLÜMDE NE OLDU?

Abdullah’ın kalbi yaşadıklarını kaldıramamış ve bir kalp krizi geçirmiştir. Ömer’in onu merak ederek yanına gelmesiyle hayata tutunacak ancak bir süre hastanede kalması gerekecektir. Bu kötü olay tüm ailenin yeniden bir araya gelmesine neden olur. Abdullah’ın rahatsızlandığını öğrenen Alev, ilk uçakla şehre dönse de Abdullah’a ulaşması hiç de kolay olmayacaktır.

Ömer, Görkem’i daha yakından tanıma girişimlerini sürdürmektedir. Umut, kendini bol para kazanmanın keyfine iyice kaptırmış, gitgide iyice riskli işlere bulaşmaya başlamıştır. Ertuğrul’un dernekte verdiği davet birçok kişinin gerçek duygularını ortaya çıkaracaktır.

Mustafa’nın karısına olan şüpheleri gittikçe büyümektedir. Bu nedenle ona kötü davranmaya başlamış, bu durum tüm ailenin dikkatini çekmeye başlamıştır. Bu konuda yapacağı hareket Nilay tarafından çok daha büyük bir hamleyle karşılık görürken herkes hayatının şokunu yaşar.

Yorum yapın