Kızılcık Şerbeti’nin yeni bölümünde neler olacak? 

Kızılcık Şerbeti’nin 50. bölümünden yeni bir fragman yayınlandı.

DUVAR – Show TV’nin reytinglerde üst sıralarda yer alan popüler dizisi Kızılcık Şerbeti’nin bir sonraki hafta ekranlara gelecek 50. bölümünden ikinci fragman yayınlandı.

Senaryosunu Melis Civelek’in yazdığı dizinin yönetmenliğini Ketche üstleniyor.

Dizinin oyuncu kadrosunda Barış Kılıç, Evrim Alasya, Settar Tanrıöğen, Sıla Türkoğlu’nun yanı sıra Sibel Taşçıoğlu, Doğukan Güngör, Müjde Uzman, Yiğit Kirazcı, Aliye Uzunatağan, Feyza Civelek, Ceren Yalazoğlu Karakoç, Emrah Altıntoprak, Feray Darıcı, Selin Türkmen, Özlem Çakar, Rahimcan Kapkap, Serkan Tınmaz yer alıyor.

49. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Mustafa’nın suçlamaları karşısında sinirlenen Nilay, çocuğunu alarak evi terk eder. Nursema’ya gelir ancak Nursema haberi annesinden almıştır, kapıyı açmaz. Nilay’a, Sönmez yardım eder ve onu eve alır. Nilay tüm gerçekleri Sönmez’e anlatır. Bu arada Mustafa da kendi ailesine boşanmak istemesinin detaylarını söyler. Kıvılcım ve Rüzgar, bu sefer de okumak istemeyen bir kız için kolları sıvarlar.

Çimen ve Gökhan’ın ilişkisi ilerlemekte, ancak Gökhan evli olduğu gerçeğini saklamaktadır.

Dernekte çalışan bir kızın Ertuğrul hakkında söyledikleri Kıvılcım’ın kafasını karıştırır. Fatih, ilişkilerine devam etme ya da bitirme konusunda bir karar vermesi için Doğa’yı zorlar. Yeni girdiği işler Umut’un başına bela açar.

Abdullah ayaklanır ayaklanmaz Alev ile buluşur ve boşanmasının biraz süre alacağını söyler. Alev bu sıkıntılı döneme daha fazla katlanmak istemez. Alev konuyu kökünden çözmek için Pembe’ye gider.

YouTube video

(HABER MERKEZİ)

Yorum yapın