‘Kızılcık Şerbeti’nin yeni bölümleri ‘sızdırıldı’: Abdullah-Alev ilişkisi devam edecek mi?

Son bölümü yılın reyting rekorunu kıran ‘Kızılcık Şerbeti’nin bir sonraki bölümünde yaşanacak olayların ‘sızdırıldığı’ öne sürüldü. 

– Show TV’nin Gold Film imzalı ‘Kızılcık Şerbeti’ dizisi, 15 Aralık Cuma günü ekrana gelen bölümüyle bu sezonun en yüksek reyting rekorunu kırdı. Gazeteci ve müzisyen Sina Koloğlu, sosyal medya hesabından ‘Kızılcık Şerbeti’nin yeni bölümü hakkında bir paylaşım yaptı. 

Koloğlu’nun paylaşımları şöyle:

“Son bölüm Kızılcık Şerbeti ‘magazin’ halini bir kenara bırakırsak, bazı ciddi sorular ile geldi karşımıza. Kadın – erkek ilişkilerinde ve de evlilik müessesesinde ‘ideolojiler bir yana’, çatırtılar gözler önüne serildi. Muhafazakar kesimden laik kesime düzenleri rahatsız eden ve fakat ‘duygularımız böyle’ naifliğinde yüzmeye çalışan bir bölümdü. Düzeni kabul edenlerin ‘Bizim günahımız nedir?’ serzenişlerine bir yerde, ‘düzen karşıtı’ Abdullah Bey ile Alev’in ‘karşı çıkışları’ vardı.

İşin magazin tarafında ‘Alev hamile’ söylentileri, kulağımıza geldi sosyal medyada. Sordum durumu ‘Yok, öyle bir şey olmayacak’ bilgisini aldım. Tabii soruların en can alıcı olanı ‘Peki bu ilişki devam edecek mi?’ Bugünden yarına kesilmez. Ama kesin bilgi, devam etmeyeceği yönünde. Peki nasıl olacak? Onu da izleyerek göreceğiz.

Bu arada Ömer’in ameliyat başarılı geçecek. Bakalım Kıvılcım ile yollar nasıl kesişecek?”

 

Yorum yapın