‘Kızılcık Şerbeti’nin Ömer’i Barış Kılıç: Gerçekte Kıvılcım gibi bir kadınla beraber olamam

‘Kızılcık Şerbeti’ dizisinde Ömer karakterini canlandıran Barış Kılıç, “Normal hayatta Kıvılcım gibi bu kadar keskin duruşu olan bir kadınla beraber olamam” ifadelerini kullandı.

Show Tv ekranlarında izleyicilerle buluşan ‘Kızılcık Şerbeti’ dizisinin iki başrol oyuncusu Evrim Alasya ve Barış Kılıç, Show TV Pazar Sürprizi programında Ömür Sabuncuoğlu’nun konuğu oldu.

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre, dizinin ilk sezonunun final sahnesinde Ömer (Barış Kılıç) ve Kıvılcım (Evrim Alasya) karakterlerinin geçirdiği trafik kazası sosyal medyada gündem olmuştu. O sahnenin kamera arkasıyla ilgili konuşan Evrim Alasya, “Sahne zordu, sakinleştirici içerek oynadım. İlk defa böyle bir sahne çektim. Emin olamadım başıma gelecek olanlara… Gerginliğim o sahnede ekranlara da yansımış” dedi. 

Kizilcik Serbetinin Omeri Baris Kilic Gercekte Kivilcim gibi bir kadinla

Barış Kılıç’ın canlandırdığı karaktere yapılan ‘ideal erkek’ yorumları hakkında da konuşan Alasya, “İnsan olarak bu kadar mükemmel bir erkeğin gerçekte yaşıyor olması mümkün. Senaristimiz Melis hanıma (Melis Civelek) sorduğumda, ‘Var ki yazıyorum’ demişti” ifadesini kullandı. 

‘ÖMER’E BİR HATA YAPTIRACAKLAR’

 İki oyuncu, Ömür Sabuncuoğlu’nun Ömer-Kıvılcım çiftinin akıbetinin ne olacağını sorusuna “Ömer’e bir hata yaptıracaklar” yorumunu yaptı.

Dizide Evrim Alasya’nın canlandırdığı Kıvılcım karakterinin dik duruşu da sosyal medyada sık sık gündem oluyor. Evrim Alasya, Kıvılcım karakterini denge unsuru olarak tanımlarken, Barış Kılıç ise “Ben normal hayatta bu kadar keskin duruşu olan bir kadınla beraber olamam” dedi. 

Yorum yapın