Kızılcık Şerbeti’nin Azra’sı (Sema Öztürk) bakın kaç yaşında? Kızılcık Şerbeti’nin Azra’sı Sema Öztürk kimdir, aslen nereli?

Kızılcık Şerbeti’nin Azra’sı (Sema Öztürk) bakın kaç yaşında? Kızılcık Şerbeti’nin Azra’sı Sema Öztürk kimdir, aslen nereli?

Dizide Azra karakterine hayat veren deneyimli oyuncu Sema Öztürk, şimdi ise sosyal medya platformlarında adeta parlıyor. Sosyal medya hesabından paylaştığı cesur pozlarla dikkat çeken Öztürk, izleyicileri adeta büyüleyen Sema Öztürk kimdir, kaç yaşında? İşte Sema Öztürk hakkında merak edilenler..

1707650252 913 Kizilcik Serbetinin Azrasi Sema Ozturk bakin kac yasinda Kizilcik Serbetinin.webp

SEMA ÖZTÜRK KİMDİR?

Sema Öztürk, 23 Haziran 1977 senesinde İstanbul’da doğdu. İstanbul Üniversitesi İngilizce İktisat Bölümü mezunu olan Sema Öztürk, kariyerine Kral TV’de VJ’lik ve sunuculuk yaparak başlamış, ardından birçok farklı program ve dizi projelerinde başarılı performansı ile dikkat çekmiştir.

Televizyon kariyerinde “Şaka Gibi”, “Ekopazar”, “Yabancı Gelin”, “Bugün Ne Giysem (Final)”, “Dokun Bana”, “Formula 1”, “2 Oda 1 Salon” gibi birçok programın sunuculuğunu üstlenen Öztürk, hem ekran başındaki başarısıyla hem de sosyal medya hesabındaki etkileyici paylaşımlarıyla adından söz ettiriyor.

 

 

 

Yorum yapın