Kızılcık Şerbeti’nde rol alan ve adından sıkça söz ettiren Sıla Türkoğlu ile Yürek Çıkmazı dizisiyle ekranda olan Alp Navruz Instagram’dan birbirlerini takip etmeye başlamıştı.  Ünlü isimlerin daha sonra Twitter’da da takipleşmesi hayranlarının dikkatini çekmişti ve  “Acaba yeni bir aşk mı?” yaşıyorlar yorumları yapmaya başlamıştı. Alp Navruz ve Sıla Türkoğlu sonrasında arkadaşlarının doğum günü kutlamasına birlikte katılarak aşklarını ilan etti.  Çiftin beraber tatil yapacakları haberi gündem oldu. Snob Magazin’in haberine göre yaklaşık bir aydır birlikte olan Türkoğlu ve Navruz, tatillerini Bodrum’da geçirecek. İkili, tekne kiralayarak, Mavi Tur’a çıkacak.

Kızılcık Şerbeti’nde rol alan ve sahiplerinin yanında söz ettiren Sıla Türkoğlu ile Yürek Çıkmazı dizisiyle ekranda olan Alp Navruz Instagram’dan takip etmeye başlamıştı.

Ünlü isimlerin daha sonra Twitter’da da takipleşmesi hayranlarının dikkatini çekmişti ve “Acaba yeni bir aşk mı?” yaşıyorlar yorumları yapmaya başlamamıştı. Alp Navruz ve Sıla Türkoğlu sonrasında kardeşinin doğum günü kutlamasına birlikte katılarak aşklarını ilan etti.

Çiftin beraber tatil yapacakları haberi gündem oldu. Snob Magazin’in haberine göre yaklaşık bir parçası birlikte olan Türkoğlu ve Navruz, tatillerini Bodrum’da geçirecek. İkili, tekne kiralayarak, Mavi Tur’a çıkacak.

Yorum yapın