Kızılcık Şerbeti yeni oyuncu kimdir? Kızılcık Şerbeti konuk oyuncusu kim, gerçek adı ne?

Eski Survivor oyuncuları Yiğit Dikmen, ekranların fenomen dizisi Kızılcık Şerbeti‘nın kadrosuna dahil oluyor. Kızılcık Şerbeti yeni oyuncu kimdir ve Kızılcık Şerbeti konuk oyuncu kim, gerçek adı ne soruları merak ediliyor. Amatör kümede futbol oynadıktan sonra Survivor 2014’e katılan Yiğit Dikmen, yarışmadan sonra oyunculuk kariyerine başladı. Kızılcık Şerbeti yeni oyuncu kimdir? Kızılcık Şerbeti konuk oyuncu kim, gerçek adı ne? Detaylar haberimizdedir…

Eski Survivor oyuncuları Yiğit Dikmen, ekranların fenomen dizisi Kızılcık Şerbeti’nin kadrosuna dahil oluyor. Dikmen, dizide Sönmez ve Mustafa’nın ortak olduğu lokantanın müşterisi Serdar’ı canlandıracak ve ilerleyen bölümde Çimen ile yolları kesişecek.

Yiğit Dikmen, başrollerini Sıla Türkoğlu, Doğukan Güngör, Barış Kılıç, Evrim Alasya gibi isimlern paylaştıkları Kızılcık Şerbeti dizisinin kadrosuna dahil oldu. Dikmen, RTÜK’ün cezasının ardından ekranlara dönen dizide Serdar karakterini oynayacak.Sönmez ve Mustafa’nın ortak olduğu lokantanın müşterisi olan Serdar’ın yolu ilerleyen bölümde Selin Türkmen’in oynadığı Çimen’le kesişecek.

Kızılcık Şerbeti yeni oyuncu kimdir?  Kızılcık Şerbeti konuk oyuncu kim, gerçek adı ne?

İyi eğitimli, realist ve modern bir kadın olan Kıvılcım (Evrim Alasya), eşinden boşandıktan sonra dimdik ayakta kalarak, iki kızını da elde etme değerlerine ulaşmayı başarmıştır. Küçük kızı Çimen (Selin Türkmen) henüz liseye devam ediyor, büyük kızı Doğa (Sıla Türkoğlu) ise üniversitede diş hekimliği okumaktadır. Kıvılcım’ın tek isteklerini sonraki zamanlarda başarılı ve mutlu olmalarını görmektir. Doğa’nın daha üniversiteye girdiği ilk yıl erkek arkadaşıyla evlenmesiyle büyük bir hayal evinde yaşayan Kıvılcım, hayatının şokunu kızının kocasının ailesiyle tanışmasında yaşar. Doğa’nın kocası Fatih’in (Doğukan Güngör) evi muhafazakar bir ailedir. Kızının hayata bu kadar farklı bir aileyle yapamayacağını bakan düşünür. Doğa ise aşklarının her türden farklılığının dönemine inanmıyor. Kızılcık Şerbeti; Doğruları aynı, yöntemleri farklı olan iki uç aile arasında kalan bir aşk hikayesidir.

Kızılcık Şerbeti yeni oyuncu kimdir?  Kızılcık Şerbeti konuk oyuncu kim, gerçek adı ne?

Survivor 2014 yarışmasından sonra yıldızının sonunda Yiğit Dikmen, bir süre oyunculuk eğitiminin ardından 2015 yılında Fox Tv’de ekrana gelen ‘Şehrin Melekleri’ adlı dizide rol aldı ve “Fırat Ünver” karakterini canlandırdı. Yiğit Dikmen’nin yer aldığı bir diğer dizi projesi ise Kanal D ekranlarında yayınlanan “Hayat Mucizelere Gebe” oldu. Yiğit Dikmen dizide Hande Ataizi, Damla Colbay ve Işıl Yücesoy ile birlikte rol aldı.

Kızılcık Şerbeti Show Tv Gündem Magazin Haberler

Yorum yapın