Kızılcık Şerbeti Serdar kimdir, kim canlandırıyor? Kızılcık Şerbeti Serdar (Yiğit Dikmen) kimdir, kaç yaşında, nereli, hangi dizilerde rol aldı?

Kızılcık Şerbeti, Gold Film imzalı, ilk bölüm 28 Ekim 2022 tarihinde yayınlanan, yöneticiliğini Hakan Kırvavaç’ın üstlendiği, hamileliğini Melis Civelek’in kaleme aldığı dram türündeki Türk televizyon dizisidir. Kızılcık Şerbeti Serdar kimdir, kim canlandırıyor? Kızılcık Şerbeti Serdar (Yiğit Dikmen) kimdir, kaç yaşında, nereli, hangi dizilerde rol aldı?

KIZILCIK ŞERBETİ SERDAR KİMDİR, KİM CANLANDIRIYOR?

Kızılcık Şerbeti dizisinde Serdar karakterini “Yiğit Dikmen“canlandırmaktadır.

Eski Survivor oyuncuları Yiğit Dikmen, ekranların fenomen dizisi Kızılcık Şerbeti’nin kadrosuna dahil oluyor. Dikmen, dizide Sönmez ve Mustafa’nın ortak olduğu lokantanın müşterisi Serdar’ı canlandıracak ve ilerleyen bölümde Çimen ile yolları kesişecek.

Yiğit Dikmen, başrollerini Sıla Türkoğlu, Doğukan Güngör, Barış Kılıç, Evrim Alasya gibi isimlern paylaştıkları Kızılcık Şerbeti dizisinin kadrosuna dahil oldu. Dikmen, RTÜK’ün cezasının ardından ekranlara dönen dizide Serdar karakterini oynayacak.Sönmez ve Mustafa’nın ortak olduğu lokantanın müşterisi olan Serdar’ın yolu ilerleyen bölümde Selin Türkmen’in oynadığı Çimen’le kesişecek.

Kızılcık Şerbeti Serdar kimdir, kim canlandırıyor?  Kızılcık Şerbeti Serdar (Yiğit Dikmen) kimdir, kaç yaşında, nereli, hangi dizilerde rol aldı?

YİĞİT DİKMEN KİMDİR?

Survivor 2014 yarışmasından sonra yıldızının sonunda Yiğit Dikmen, bir süre oyunculuk eğitiminin ardından 2015 yılında Fox Tv’de ekrana gelen ‘Şehrin Melekleri’ adlı dizide rol aldı ve “Fırat Ünver” karakterini canlandırdı. Yiğit Dikmen’nin yer aldığı bir diğer dizi projesi ise Kanal D ekranlarında yayınlanan “Hayat Mucizelere Gebe” oldu. Yiğit Dikmen dizide Hande Ataizi, Damla Colbay ve Işıl Yücesoy ile birlikte rol aldı.

Amatör kümede futbol oynadıktan sonra Survivor 2014’e katılan Yiğit Dikmen, yarışmadan sonra oyunculuk kariyerine başladı. Şehrin Melekleri, Sen Çal Kapımı, Seversin ve Üç Kız Kardeş gibi dizilerde rol alan Dikmen’in yeni projesi belli oldu.

Mustafa Şirin

Kızılcık Şerbeti Dizi Gündem Magazin Haberleri

Yorum yapın