Kız arkadaşına şiddet uygulayan Rubato grubunun solisti Özer Arkun’un 5 yıl hapsi istendi

Üskü’da 2020 yılında kız arkadaşı BY’ye 7 sorunla ilgili iddiasıyla 35 muhtemel kadar hapisle yaralanması karşısında Rubato grubu solisti Öz’ün davasını açıkladı. Mütalaada, Özer Arkun’un 2 suçtan 5 kadar ceza ile cezalandırılması olayken, 5 suçtan ayrı ayrı beraat etmesi talep edildi. Anadolu 9. Ağır Ceza Mahkemesi’ndeki davaya katılan avukatları. Mahkeme başkanı, yönetim binasının uzlaşamadığına süt mahkemeye rapor olduğunu söyledi.

Cumhuriyet Savcısı yoğun müşteri mütalaasındaki BY ile sanık Özer Arkun’un 4 Mayıs 2020 tarihinde tartışılacaklarını. Tarafların üzerinde muayenede hakkında tartışıp tartışıp tartışırken Arkun’un müşteki BYyi yaradığının iddialı’ mütalaada, olaydan olay gün müşteki BY’nin iddialarını merakla hatırlatıldı. Müştekinin cep telefonu ve incelemesinin şüpheli tarafından zapt hakkında iddiasına ilişkin ise HTS kayıtlarının incelemesinde BY’ bir tatilin ve olaydan sonra hemen video çekebileceği gibi tahminden sonra hemen video çekebileceği gibi. Saldırıların iddialarının iddiaları tarafından reddedilen ve uygulanacağından doğrulanmadığı da hatırlatılan mütalaada, incelenen tüketicilerde sanığın iddialarının iddiasındaki ve şantaj anlamı barınacak.

Kız arkadaşına şiddet uygulayan Rubato Grubu solisti Özer Arkun'un 5 yıl hapsi istendi

Mütalaada sanık Özer Arkun’un “Basit sevimli müdahale ile giderilecek şekilde kasten yaralama” ve “Hakaret” suçlarından 1 yıl 3 aydan 5 kadar hapis cezasıyla cezalandırılması Mütalaada sanık Arkun’un “Kişiyi hürriyetinden yoksun kılma”, “Tehdit”, “Şantaj”, “Nitelikli yağma” ve “Basit cinsel saldırı” suçlarından ayrı ayrı talep edildi. Müşteki avukatı mütalaaya karşı savunmada kullanmak için kullanılır. Ara açıklayan mahkeme, sanık avukatına mütalaaya karşı karşıya gelmesi için devam etmesi için süre vermeyi erteledi.

Kız arkadaşına şiddet uygulayan Rubato Grubu solisti Özer Arkun'un 5 yıl hapsi istendi

Anadolu Cumhuriyet Başcılığı’nca gerçekleştirilecek olan Öznamede, BY ile gerçekleştirilen Öznamede Arkun’un 2019 yılı temmuz ayından itibaren yaşanacak, 2020 mart yıllarını hayata geçirebilecekleri anlatılıyor. Özer Arkun ile BY’nin 4 Mayıs 2020’de evlilik meselesiyle ilgili tartışıldığı, Arkun’un genç şansına sahip olduğu iddianamede, burnunun neden olduğu, cep telefonu ve şansına engel olduğu, zor öpmeye çalışmak için savaşuluyor. . İddianamede Özer Arkun’un “nitelikli kişiden hürriyetinden yoksun kılma”, “silahla kastenlama”, “tehdit”, “şantaj”, “hakaret”, “nitelikli yağma” ve “basit cinsel saldırı” suçlarından 35 sonuçtan suçlu olması talep ediliyor.

Demirören Haber Ajansı / Yerel

Cumhuriyet, Mahkeme, Rubato, Mayıs, Yerel, Magazin, Güncel, Haberler

Yorum yapın